WIT PARTNEREM Konferencji VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION

Druga edycja konferencji VAFA rusza już 26 maja. Spotykamy się Kinie Praha. Konferencja VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION związana z animacją 2D, 3D, efektami wizualnymi i animacją w grach. Zapraszamy serdecznie miłośników, twórców i propagatorów animacji do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, którego jesteśmy partnerem.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Twórcy animacji, reżyserzy, rysownicy i producenci filmowi mają możliwość spotkać się oraz wymienić doświadczeniami i poznać twarz polskiej animacji, która staje się narzędziem cenionym w różnych branżach sektora kreatywnego.

Na konferencji VAFA będzie można zobaczyć co ciekawego dzieje się w polskiej i międzynarodowej animacji. Jakie są trendy i kierunki rozwoju tej formy artystyczno-graficznej, a także gdzie znajduje ona nowe miejsca dla siebie.

Tegoroczna VAFA to:

• 2 sale prelekcyjne,
  • 2 ścieżki tematyczne – Kreacja i technologia oraz Wielokulturowość w animacji,
  • Polscy i zagraniczni prelegenci,
  • 11 prelekcji i 6 warsztatów do wyboru,
  • Spotkania konsultacyjne
  • Przestrzeń targowa wydawców związanych z branżą animacji.

Chcesz wziąć udział w Święcie animacji?

Zapraszamy do udziału i zapisów na preferencyjnych warunkach dla studentów.

Zapisy VAFA

Strona VAFA

Organizator Konferencji IT Media.

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.