WIT PARTNEREM Konferencji VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION

Druga edycja konferencji VAFA rusza już 26 maja. Spotykamy się Kinie Praha. Konferencja VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION związana z animacją 2D, 3D, efektami wizualnymi i animacją w grach. Zapraszamy serdecznie miłośników, twórców i propagatorów animacji do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, którego jesteśmy partnerem.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Twórcy animacji, reżyserzy, rysownicy i producenci filmowi mają możliwość spotkać się oraz wymienić doświadczeniami i poznać twarz polskiej animacji, która staje się narzędziem cenionym w różnych branżach sektora kreatywnego.

Na konferencji VAFA będzie można zobaczyć co ciekawego dzieje się w polskiej i międzynarodowej animacji. Jakie są trendy i kierunki rozwoju tej formy artystyczno-graficznej, a także gdzie znajduje ona nowe miejsca dla siebie.

Tegoroczna VAFA to:

• 2 sale prelekcyjne,
  • 2 ścieżki tematyczne – Kreacja i technologia oraz Wielokulturowość w animacji,
  • Polscy i zagraniczni prelegenci,
  • 11 prelekcji i 6 warsztatów do wyboru,
  • Spotkania konsultacyjne
  • Przestrzeń targowa wydawców związanych z branżą animacji.

Chcesz wziąć udział w Święcie animacji?

Zapraszamy do udziału i zapisów na preferencyjnych warunkach dla studentów.

Zapisy VAFA

Strona VAFA

Organizator Konferencji IT Media.

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.