WIT PARTNEREM Konferencji VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION

Druga edycja konferencji VAFA rusza już 26 maja. Spotykamy się Kinie Praha. Konferencja VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION związana z animacją 2D, 3D, efektami wizualnymi i animacją w grach. Zapraszamy serdecznie miłośników, twórców i propagatorów animacji do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, którego jesteśmy partnerem.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Twórcy animacji, reżyserzy, rysownicy i producenci filmowi mają możliwość spotkać się oraz wymienić doświadczeniami i poznać twarz polskiej animacji, która staje się narzędziem cenionym w różnych branżach sektora kreatywnego.

Na konferencji VAFA będzie można zobaczyć co ciekawego dzieje się w polskiej i międzynarodowej animacji. Jakie są trendy i kierunki rozwoju tej formy artystyczno-graficznej, a także gdzie znajduje ona nowe miejsca dla siebie.

Tegoroczna VAFA to:

• 2 sale prelekcyjne,
  • 2 ścieżki tematyczne – Kreacja i technologia oraz Wielokulturowość w animacji,
  • Polscy i zagraniczni prelegenci,
  • 11 prelekcji i 6 warsztatów do wyboru,
  • Spotkania konsultacyjne
  • Przestrzeń targowa wydawców związanych z branżą animacji.

Chcesz wziąć udział w Święcie animacji?

Zapraszamy do udziału i zapisów na preferencyjnych warunkach dla studentów.

Zapisy VAFA

Strona VAFA

Organizator Konferencji IT Media.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.