WIT PARTNEREM Konferencji VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION

Druga edycja konferencji VAFA rusza już 26 maja. Spotykamy się Kinie Praha. Konferencja VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION związana z animacją 2D, 3D, efektami wizualnymi i animacją w grach. Zapraszamy serdecznie miłośników, twórców i propagatorów animacji do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, którego jesteśmy partnerem.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Twórcy animacji, reżyserzy, rysownicy i producenci filmowi mają możliwość spotkać się oraz wymienić doświadczeniami i poznać twarz polskiej animacji, która staje się narzędziem cenionym w różnych branżach sektora kreatywnego.

Na konferencji VAFA będzie można zobaczyć co ciekawego dzieje się w polskiej i międzynarodowej animacji. Jakie są trendy i kierunki rozwoju tej formy artystyczno-graficznej, a także gdzie znajduje ona nowe miejsca dla siebie.

Tegoroczna VAFA to:

• 2 sale prelekcyjne,
  • 2 ścieżki tematyczne – Kreacja i technologia oraz Wielokulturowość w animacji,
  • Polscy i zagraniczni prelegenci,
  • 11 prelekcji i 6 warsztatów do wyboru,
  • Spotkania konsultacyjne
  • Przestrzeń targowa wydawców związanych z branżą animacji.

Chcesz wziąć udział w Święcie animacji?

Zapraszamy do udziału i zapisów na preferencyjnych warunkach dla studentów.

Zapisy VAFA

Strona VAFA

Organizator Konferencji IT Media.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.