WIT partnerem VAFA 2014

Visual Art Film Animation (VAFA) to miejsce spotkania twórców i entuzjastów animacji, sposób na inspiracje i poszerzenie posiadanej wiedzy, świetna metoda na pozyskanie nowych znajomości i kontaktów biznesowych, a także pokazanie szerszej publiczności tego, co dzieje się w świecie animacji.

VAFA to miejsce dialogu dla reprezentantów animacji z Polski i zagranicy, w efekcie – kluczowy element służący integracji środowiska praktyków i teoretyków, a także nawiązywaniu kontaktów.

W ramach konferencji będzie przeprowadzonych 14 prelekcji-pokazów. Każda jest realizowana tylko raz i przypisana do jednej z poniższych ścieżek tematycznych. Będziecie musieli, jako uczestnicy, podjąć często trudne decyzje – jakie tematy wybrać, a z jakich zrezygnować.

Data konferencji to 22 maja 2014

Szczegółowe na stronie wydarzenia www.vafa.pl.

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.