WIT partnerem VAFA 2014

Visual Art Film Animation (VAFA) to miejsce spotkania twórców i entuzjastów animacji, sposób na inspiracje i poszerzenie posiadanej wiedzy, świetna metoda na pozyskanie nowych znajomości i kontaktów biznesowych, a także pokazanie szerszej publiczności tego, co dzieje się w świecie animacji.

VAFA to miejsce dialogu dla reprezentantów animacji z Polski i zagranicy, w efekcie – kluczowy element służący integracji środowiska praktyków i teoretyków, a także nawiązywaniu kontaktów.

W ramach konferencji będzie przeprowadzonych 14 prelekcji-pokazów. Każda jest realizowana tylko raz i przypisana do jednej z poniższych ścieżek tematycznych. Będziecie musieli, jako uczestnicy, podjąć często trudne decyzje – jakie tematy wybrać, a z jakich zrezygnować.

Data konferencji to 22 maja 2014

Szczegółowe na stronie wydarzenia www.vafa.pl.

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.