WIT partnerem VAFA 2014

Visual Art Film Animation (VAFA) to miejsce spotkania twórców i entuzjastów animacji, sposób na inspiracje i poszerzenie posiadanej wiedzy, świetna metoda na pozyskanie nowych znajomości i kontaktów biznesowych, a także pokazanie szerszej publiczności tego, co dzieje się w świecie animacji.

VAFA to miejsce dialogu dla reprezentantów animacji z Polski i zagranicy, w efekcie – kluczowy element służący integracji środowiska praktyków i teoretyków, a także nawiązywaniu kontaktów.

W ramach konferencji będzie przeprowadzonych 14 prelekcji-pokazów. Każda jest realizowana tylko raz i przypisana do jednej z poniższych ścieżek tematycznych. Będziecie musieli, jako uczestnicy, podjąć często trudne decyzje – jakie tematy wybrać, a z jakich zrezygnować.

Data konferencji to 22 maja 2014

Szczegółowe na stronie wydarzenia www.vafa.pl.

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.