WIT partnerem VAFA 2014

Visual Art Film Animation (VAFA) to miejsce spotkania twórców i entuzjastów animacji, sposób na inspiracje i poszerzenie posiadanej wiedzy, świetna metoda na pozyskanie nowych znajomości i kontaktów biznesowych, a także pokazanie szerszej publiczności tego, co dzieje się w świecie animacji.

VAFA to miejsce dialogu dla reprezentantów animacji z Polski i zagranicy, w efekcie – kluczowy element służący integracji środowiska praktyków i teoretyków, a także nawiązywaniu kontaktów.

W ramach konferencji będzie przeprowadzonych 14 prelekcji-pokazów. Każda jest realizowana tylko raz i przypisana do jednej z poniższych ścieżek tematycznych. Będziecie musieli, jako uczestnicy, podjąć często trudne decyzje – jakie tematy wybrać, a z jakich zrezygnować.

Data konferencji to 22 maja 2014

Szczegółowe na stronie wydarzenia www.vafa.pl.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.