WIT po raz kolejny wspiera Warszawskie Dni Informatyki

Już wkrótce, bo 22 i 23 marca (wtorek, środa) odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do Studentów i Profesjonalistów.

WDI to przede wszystkim blisko 100 prezentacji i warsztatów prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki - frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, sieci, hardware, czy rozwój swojego biznesu start-up’owego.

Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też olbrzymia Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT, jak i modne start-up’y. Wydarzeniem towarzyszącym będzie panel dyskusyjny rektorów warszawskich uczelni i ludzi świata biznesu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie na www.WarszawskieDniInformatyki.pl.

Więcej informacji: www.WarszawskieDniInformatyki.pl
Facebook: www.facebook.com/WarszawskieDniInformatyki

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.