WIT rozszerza współpracę ze szkołami średnimi

Zgodnie z przyjętą przez WIT strategią edukacyjną dążymy do utworzenia pomostu ułatwiającego uczniom i absolwentom szkół średnich podjęcie decyzji wyboru studiów i realizację tej decyzji, tzn.:  - lepsze rozeznanie w ofercie edukacyjnej uczelni,  - bardziej świadomy wybór,  - łatwiejsze dostosowanie się do wymogów studiów wyższych. Pomost taki tworzymy wspólnie z naszymi partnerami – szkołami średnimi. Tylko w maju b.r. podpisaliśmy porozumienia dwoma szkołami. Są to:     Zespół Szkół nr 1 w Milanówku przy ul. Piasta 14 odwiedź szkołę >      i Zespół Szkół im. Jóżefa Bema w Milanówku przy ul.Wójtowskiej 3.  Porozumienia te, oprócz współpracy polegającej na wzajemnej wymiany informacji, przewidują szereg konkretnych działań zmierzających do integracji obu środowisk: zajęcia dla uczniów prowadzone w WIT, staże i praktyki studentów WIT w szkołach, współpraca merytoryczna przy tworzeniu programów nauczania, zajęcia w szkołach prowadzone przez wykładowców WIT i wiele innych.  Spodziewamy się, że bezpośrednim efektem takiej współpracy będzie lepsze przygotowanie maturzystów do podjęcia studiów, lepsze dostosowanie oferty studiów w WIT do oczekiwań i zainteresowań maturzystów, większa skuteczność procesu edukacyjnego dzięki wzajemnej pomocy kadry dydaktycznej partnerów.

Dynamiczne zarządzanie procesami
28/01/2020

Dynamiczne zarządzanie procesami

Dnia 20 stycznia Marek Szelągowski przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN