WIT sponsorem Polskiej Grafiki Cyfrowej

Zapraszamy na wystawę cyfrowego malarstwa oraz rzeźb 3D "Polska Grafika Cyfrowa" - polskagrafikacyfrowa.pl. Dzieła artystów można będzie zobaczyć od 9 maja w Warszawie w Sopockim Domu Aukcyjnym przy ulicy Nowy Świat 54/56.

Wystawa otwarta do 30 Maja 2014 - wstęp wolny.

Więcej informacji na stronie projektu: polskagrafikacyfrowa.pl.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.