WIT uczelnią o klasie międzynarodowej

W najnowszym Rankingu Szkół Wyższych 2007 tygodnika „Wprost” Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania została uznana za uczelnię o klasie międzynarodowej.
Zobacz więcej na: http://szkoly.wprost.pl/?e=49&c=26

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, studenci, którzy w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii utracili źródło dochodów lub znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, mogą ubiegać się o przyznanie zapomogi z Funduszu stypendialnego zgodnie z Regulaminem świadczeń dla studentów WIT.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.