Władze WIT podjęły decyzję o realizacji innowacyjnego projektu "Tworzenie idealnej szkoły wyższej". Celem tego przedsięwzięcia jest skorelowanie kształcenia z potrzebami gospodarki opartej na wiedzy (GOW).

Pierwszym etapem projektu jest tworzenie wizji szkoły, czyli wyobrażenia o tym, jak ma ona wyglądać w przyszłości - czego i jak bedzie się uczyć. W tym celu, w dniach 19-21 maja 2006 roku odbędzie się warsztat, do prowadzenia którego użyta zostanie metoda zwana Search Conference. Jest to metoda przeznaczona do interaktywnego planowania, używana przez wiele czołowych organizacji, między innymi przez firmę Microsoft. W warsztacie weźmie udział około 50 uczestników, wśród nich przedstawiciele władz szkoły, wybrani wykładowcy, studenci, absolwenci i kandydaci na studentów. Do wzięcia udziału w warsztacie zostaną także zaproszeni przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz firm zatrudniajacych naszych absolwentów. Realizacja projektu odbywać się będzie w ścisłej współpracy pomiędzy władzami szkoły, samorządem studentów WIT, biurem karier "Sukces" i Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości. Autorem i koordynatorem projektu jest dr Halina Tomaszewska, specjalista od zarządzania zmianami w GOW.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.