Wolne społeczeństwo cyfrowe - wykład Richarda Stallmana

13 marca o godzinie 12:00 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej odbędzie się wykład twórcy ruchu wolnego oprogramowania - Richarda Stallmana zatytułowany "Wolne społeczeństwo cyfrowe" (oryg. "A free digital society").
Szczegóły dotyczące wydarzenia i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.rms2013.pl.

Rejestracja nie jest obowiązkowa, ale osoby zarejestrowane będą miały pierwszeństwo w wypadku braku miejsc na sali (miejsca na około 300 osób).

Prelegent: Richard Stallman

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.