„Współczesne problemy zarządzania” - seminarium naukowe Wydziału ITZ

W semestrze letnim roku akademickiego 2007/2008 na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WIT wznawiamy cykl referatów i dyskusji w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania” poświęconego nowoczesnym metodom zarządzania, komputerowemu wspomaganiu procesów podejmowania decyzji oraz zastosowaniu metod ilościowych w zarządzaniu. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym seminarium, które będzie się odbywać we wtorki o godz. 16.00 w gmachu Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy ul. Gizów 6 w sali G 315.
Program seminarium: 1. 26.02.2008, dr Irena Woroniecka-Leciejewicz, IBS PAN, WIT, Dylemat więźnia i inne przypadki Pareto - optymalności w grze między bankiem centralnym a rządem 2. 11.03.2008, prof. dr hab. Józef Okuniewski, WIT, Ewolucja polityki rolnej i rozwoju obszarów wiejskich - wnioski dla Polski 3. 15.04. 2008: ▪ mgr inż. Ryszawa Paweł, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Wspomaganie procesu decyzyjnego w zakresie oceny ryzyka wyboru dostawców z wykorzystaniem analizy dyskryminacyjnej ▪ mgr Marek Gajewski, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Optymalizacja pracy Archiwum na przykładzie Polskiego Radia S.A. 4. 13.05.2008, dr hab. Tadeusz Baczko, prof. WIT, INE PAN, Raport o innowacyjności gospodarki polskiej – metodologia i wyniki

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.