„Współczesne problemy zarządzania” - seminarium naukowe Wydziału ITZ

W semestrze letnim roku akademickiego 2007/2008 na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WIT wznawiamy cykl referatów i dyskusji w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania” poświęconego nowoczesnym metodom zarządzania, komputerowemu wspomaganiu procesów podejmowania decyzji oraz zastosowaniu metod ilościowych w zarządzaniu. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym seminarium, które będzie się odbywać we wtorki o godz. 16.00 w gmachu Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy ul. Gizów 6 w sali G 315.
Program seminarium: 1. 26.02.2008, dr Irena Woroniecka-Leciejewicz, IBS PAN, WIT, Dylemat więźnia i inne przypadki Pareto - optymalności w grze między bankiem centralnym a rządem 2. 11.03.2008, prof. dr hab. Józef Okuniewski, WIT, Ewolucja polityki rolnej i rozwoju obszarów wiejskich - wnioski dla Polski 3. 15.04. 2008: ▪ mgr inż. Ryszawa Paweł, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Wspomaganie procesu decyzyjnego w zakresie oceny ryzyka wyboru dostawców z wykorzystaniem analizy dyskryminacyjnej ▪ mgr Marek Gajewski, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Optymalizacja pracy Archiwum na przykładzie Polskiego Radia S.A. 4. 13.05.2008, dr hab. Tadeusz Baczko, prof. WIT, INE PAN, Raport o innowacyjności gospodarki polskiej – metodologia i wyniki

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.