„Współczesne problemy zarządzania” - seminarium naukowe Wydziału ITZ

W semestrze letnim roku akademickiego 2007/2008 na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WIT wznawiamy cykl referatów i dyskusji w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania” poświęconego nowoczesnym metodom zarządzania, komputerowemu wspomaganiu procesów podejmowania decyzji oraz zastosowaniu metod ilościowych w zarządzaniu. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym seminarium, które będzie się odbywać we wtorki o godz. 16.00 w gmachu Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy ul. Gizów 6 w sali G 315.
Program seminarium: 1. 26.02.2008, dr Irena Woroniecka-Leciejewicz, IBS PAN, WIT, Dylemat więźnia i inne przypadki Pareto - optymalności w grze między bankiem centralnym a rządem 2. 11.03.2008, prof. dr hab. Józef Okuniewski, WIT, Ewolucja polityki rolnej i rozwoju obszarów wiejskich - wnioski dla Polski 3. 15.04. 2008: ▪ mgr inż. Ryszawa Paweł, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Wspomaganie procesu decyzyjnego w zakresie oceny ryzyka wyboru dostawców z wykorzystaniem analizy dyskryminacyjnej ▪ mgr Marek Gajewski, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Optymalizacja pracy Archiwum na przykładzie Polskiego Radia S.A. 4. 13.05.2008, dr hab. Tadeusz Baczko, prof. WIT, INE PAN, Raport o innowacyjności gospodarki polskiej – metodologia i wyniki

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.