„Współczesne problemy zarządzania” - seminarium naukowe Wydziału ITZ

W semestrze letnim roku akademickiego 2007/2008 na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WIT wznawiamy cykl referatów i dyskusji w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania” poświęconego nowoczesnym metodom zarządzania, komputerowemu wspomaganiu procesów podejmowania decyzji oraz zastosowaniu metod ilościowych w zarządzaniu. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym seminarium, które będzie się odbywać we wtorki o godz. 16.00 w gmachu Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy ul. Gizów 6 w sali G 315.
Program seminarium: 1. 26.02.2008, dr Irena Woroniecka-Leciejewicz, IBS PAN, WIT, Dylemat więźnia i inne przypadki Pareto - optymalności w grze między bankiem centralnym a rządem 2. 11.03.2008, prof. dr hab. Józef Okuniewski, WIT, Ewolucja polityki rolnej i rozwoju obszarów wiejskich - wnioski dla Polski 3. 15.04. 2008: ▪ mgr inż. Ryszawa Paweł, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Wspomaganie procesu decyzyjnego w zakresie oceny ryzyka wyboru dostawców z wykorzystaniem analizy dyskryminacyjnej ▪ mgr Marek Gajewski, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Optymalizacja pracy Archiwum na przykładzie Polskiego Radia S.A. 4. 13.05.2008, dr hab. Tadeusz Baczko, prof. WIT, INE PAN, Raport o innowacyjności gospodarki polskiej – metodologia i wyniki

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.