„Współczesne problemy zarządzania” - seminarium naukowe Wydziału ITZ

W semestrze letnim roku akademickiego 2007/2008 na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WIT wznawiamy cykl referatów i dyskusji w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania” poświęconego nowoczesnym metodom zarządzania, komputerowemu wspomaganiu procesów podejmowania decyzji oraz zastosowaniu metod ilościowych w zarządzaniu. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym seminarium, które będzie się odbywać we wtorki o godz. 16.00 w gmachu Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy ul. Gizów 6 w sali G 315.
Program seminarium: 1. 26.02.2008, dr Irena Woroniecka-Leciejewicz, IBS PAN, WIT, Dylemat więźnia i inne przypadki Pareto - optymalności w grze między bankiem centralnym a rządem 2. 11.03.2008, prof. dr hab. Józef Okuniewski, WIT, Ewolucja polityki rolnej i rozwoju obszarów wiejskich - wnioski dla Polski 3. 15.04. 2008: ▪ mgr inż. Ryszawa Paweł, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Wspomaganie procesu decyzyjnego w zakresie oceny ryzyka wyboru dostawców z wykorzystaniem analizy dyskryminacyjnej ▪ mgr Marek Gajewski, absolwent WIT, studia doktoranckie IBS PAN, Optymalizacja pracy Archiwum na przykładzie Polskiego Radia S.A. 4. 13.05.2008, dr hab. Tadeusz Baczko, prof. WIT, INE PAN, Raport o innowacyjności gospodarki polskiej – metodologia i wyniki

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.