„Współczesne problemy zarządzania” − seminarium naukowe Wydziału ITZ

W semestrze zimowym roku akademickiego 2009/2010 na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WIT kontynuujemy cykl referatów i dyskusji w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania” poświęconego nowoczesnym metodom zarządzania, komputerowemu wspomaganiu procesów podejmowania decyzji oraz zastosowaniu metod ilościowych w zarządzaniu. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym seminarium, które będzie się odbywać w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy ul. Gizów 6 w sali G 315.
Program seminarium: 1. 16.11.2009 (poniedziałek) godz.16.00, dr Katarzyna Januszkiewicz: Współczesne determinanty kariery zawodowej. 2. 8.12.2009 (wtorek) godz.16.00, dr inż. Edward Michalewski: Narzędzia komputerowego wspomagania zarządzania - uniwersalne, czy dedykowane? 3. 5.1.2010 (wtorek) godz.16.00, dr hab. Sławomir Zadrożny: Bipolarność preferencji przy wyszukiwaniu informacji. 4. 19.1.2010 (wtorek) godz.16.00, dr hab. inż. Michał Inkielman: Modelowanie procesów edukacyjnych.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.