„Współczesne problemy zarządzania” − seminarium naukowe Wydziału ITZ

W semestrze zimowym roku akademickiego 2009/2010 na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania WIT kontynuujemy cykl referatów i dyskusji w ramach seminarium naukowego pt. „Współczesne problemy zarządzania” poświęconego nowoczesnym metodom zarządzania, komputerowemu wspomaganiu procesów podejmowania decyzji oraz zastosowaniu metod ilościowych w zarządzaniu. Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w naszym seminarium, które będzie się odbywać w budynku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania przy ul. Gizów 6 w sali G 315.
Program seminarium: 1. 16.11.2009 (poniedziałek) godz.16.00, dr Katarzyna Januszkiewicz: Współczesne determinanty kariery zawodowej. 2. 8.12.2009 (wtorek) godz.16.00, dr inż. Edward Michalewski: Narzędzia komputerowego wspomagania zarządzania - uniwersalne, czy dedykowane? 3. 5.1.2010 (wtorek) godz.16.00, dr hab. Sławomir Zadrożny: Bipolarność preferencji przy wyszukiwaniu informacji. 4. 19.1.2010 (wtorek) godz.16.00, dr hab. inż. Michał Inkielman: Modelowanie procesów edukacyjnych.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.