Współpraca z Grupą Kapitałową CD Projekt - twórcą znanej na całym świecie serii gier o Wiedźminie, Geralcie z Rivii

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia nawiązała współpracę z Grupą Kapitałową CD Projekt - twórcą znanej na całym świecie serii gier o Wiedźminie, Geralcie z Rivii. Jest to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk oraz dystrybucją gier wideo i filmów.

Dla studentów oraz wykładowców naszej uczelni w drugiej połowie października 2013 odbędzie się panel dyskusyjny pt. "Game Design" na którym będzie można poznać tajniki powstawania gier oraz zadać pytania ich twórcom.

Prowadzącymi panel będą pracownicy firmy CD Projekt.

Dokładna data oraz szczegółowy program panelu zostanie podany na początku października br.

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.