Współpraca z Grupą Kapitałową CD Projekt - twórcą znanej na całym świecie serii gier o Wiedźminie, Geralcie z Rivii

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia nawiązała współpracę z Grupą Kapitałową CD Projekt - twórcą znanej na całym świecie serii gier o Wiedźminie, Geralcie z Rivii. Jest to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk oraz dystrybucją gier wideo i filmów.

Dla studentów oraz wykładowców naszej uczelni w drugiej połowie października 2013 odbędzie się panel dyskusyjny pt. "Game Design" na którym będzie można poznać tajniki powstawania gier oraz zadać pytania ich twórcom.

Prowadzącymi panel będą pracownicy firmy CD Projekt.

Dokładna data oraz szczegółowy program panelu zostanie podany na początku października br.

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.