Współpraca z Grupą Kapitałową CD Projekt - twórcą znanej na całym świecie serii gier o Wiedźminie, Geralcie z Rivii

Miło nam zakomunikować, że nasza uczelnia nawiązała współpracę z Grupą Kapitałową CD Projekt - twórcą znanej na całym świecie serii gier o Wiedźminie, Geralcie z Rivii. Jest to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk oraz dystrybucją gier wideo i filmów.

Dla studentów oraz wykładowców naszej uczelni w drugiej połowie października 2013 odbędzie się panel dyskusyjny pt. "Game Design" na którym będzie można poznać tajniki powstawania gier oraz zadać pytania ich twórcom.

Prowadzącymi panel będą pracownicy firmy CD Projekt.

Dokładna data oraz szczegółowy program panelu zostanie podany na początku października br.

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.