Wybory do Samorządów Studentów WIT

Zwracamy się z prośbą do wszystkich Studentów WIT, o aktywny udział w wyborze przedstawicieli do samorządu studenckiego. Wybrane osoby będą miały wpływ na podział stypendiów, organizowanie imprez wydziałowych i pozostałe aspekty życia studenckiego.
Zasady wyboru: Każda z grup dziekańskich powinna do dnia 30 listopada 2013 roku (okres dwutygodniowy od ogłoszenia Wyborów) wybrać co najmniej jednego przedstawiciela - starostę, wicestarostę, ochotnika; najlepiej osobę względnie dyspozycyjną oraz taką, która chciałaby mieć czynny wpływ na życie studenckie. Informacje prosimy przesłać na adres mailowy samorzad@wit.edu.pl według podanego schematu: 1. imię 2. nazwisko 3. nr albumu 4. nr grupy 5. e-mail 6. nr telefonu komórkowego Samorząd Studentów WIT

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.