Wybory do Samorządów Studentów WIT

Zwracamy się z prośbą do wszystkich Studentów WIT, o aktywny udział w wyborze przedstawicieli do samorządu studenckiego. Wybrane osoby będą miały wpływ na podział stypendiów, organizowanie imprez wydziałowych i pozostałe aspekty życia studenckiego.
Zasady wyboru: Każda z grup dziekańskich powinna do dnia 30 listopada 2013 roku (okres dwutygodniowy od ogłoszenia Wyborów) wybrać co najmniej jednego przedstawiciela - starostę, wicestarostę, ochotnika; najlepiej osobę względnie dyspozycyjną oraz taką, która chciałaby mieć czynny wpływ na życie studenckie. Informacje prosimy przesłać na adres mailowy samorzad@wit.edu.pl według podanego schematu: 1. imię 2. nazwisko 3. nr albumu 4. nr grupy 5. e-mail 6. nr telefonu komórkowego Samorząd Studentów WIT

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.