Wybory do Samorządów Studentów WIT

Zwracamy się z prośbą do wszystkich Studentów WIT, o aktywny udział w wyborze przedstawicieli do samorządu studenckiego. Wybrane osoby będą miały wpływ na podział stypendiów, organizowanie imprez wydziałowych i pozostałe aspekty życia studenckiego.
Zasady wyboru: Każda z grup dziekańskich powinna do dnia 30 listopada 2013 roku (okres dwutygodniowy od ogłoszenia Wyborów) wybrać co najmniej jednego przedstawiciela - starostę, wicestarostę, ochotnika; najlepiej osobę względnie dyspozycyjną oraz taką, która chciałaby mieć czynny wpływ na życie studenckie. Informacje prosimy przesłać na adres mailowy samorzad@wit.edu.pl według podanego schematu: 1. imię 2. nazwisko 3. nr albumu 4. nr grupy 5. e-mail 6. nr telefonu komórkowego Samorząd Studentów WIT

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019