WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENTÓW WSISiZ

21.maja 2009 roku rozpoczynają się wybory do do organów Samorządu Studentów WSISiZ. W dniach 21.05.2009 - 4.06.2009 odbędzie się drogą elektroniczną pierwszy etap wyborów. Polega on na wybraniu starostów każdej grupy dziekańskiej. Wybrani starości będą mieli jako jedyni prawo głosu podczas drugiego etapu wyborów, czyli wyborów do organów Samorządu. W ramach pierwszego etapu wyborów każdy student Uczelni ma prawo oddania jednego głosu na swojego kandydata wyłonionego spośród studentów zapisanych do jego grupy dziekańskiej. Dnia 11.06.2009 odbędzie się drugi i ostatni etap wyborów, polegający na wybraniu składu Organów Samorządu.
Aby oddać swój głos, należy tylko i wyłącznie z własnego konta pocztowego znajdującego się w sieci szkolnej wysłać wiadomość e-mail na adres wybory2009@wit.edu.pl zawierającą w temacie wiadomości następującą informacje: [wybory] [numer grupy dziekańskiej o składni np ID03P01] Imię i Nazwisko osoby, na którą oddajemy głos. Szczegółowy opis jak należy głosować został przesłany każdemu studentowi WSISiZ drogą e mailowa W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyborami zapraszamy do kontaktu pod adresem samorzad@wit.edu.pl. Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w wyborach brak istniejącego samorządu wiąże się z poważnymi dla studentów konsekwencjami, takimi jak na przykład niemożliwość przyznawania stypendiów (w skład komisji stypendialnych wchodzą wytypowane przez samorząd osoby). Wybrany drogą niniejszych wyborów samorząd obejmie swoją kadencją koniec obecnego oraz cały nadchodzący rok akademicki.Liczymy na wysoką frekwencję.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.