WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENTÓW WSISiZ

21.maja 2009 roku rozpoczynają się wybory do do organów Samorządu Studentów WSISiZ. W dniach 21.05.2009 - 4.06.2009 odbędzie się drogą elektroniczną pierwszy etap wyborów. Polega on na wybraniu starostów każdej grupy dziekańskiej. Wybrani starości będą mieli jako jedyni prawo głosu podczas drugiego etapu wyborów, czyli wyborów do organów Samorządu. W ramach pierwszego etapu wyborów każdy student Uczelni ma prawo oddania jednego głosu na swojego kandydata wyłonionego spośród studentów zapisanych do jego grupy dziekańskiej. Dnia 11.06.2009 odbędzie się drugi i ostatni etap wyborów, polegający na wybraniu składu Organów Samorządu.
Aby oddać swój głos, należy tylko i wyłącznie z własnego konta pocztowego znajdującego się w sieci szkolnej wysłać wiadomość e-mail na adres wybory2009@wit.edu.pl zawierającą w temacie wiadomości następującą informacje: [wybory] [numer grupy dziekańskiej o składni np ID03P01] Imię i Nazwisko osoby, na którą oddajemy głos. Szczegółowy opis jak należy głosować został przesłany każdemu studentowi WSISiZ drogą e mailowa W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyborami zapraszamy do kontaktu pod adresem samorzad@wit.edu.pl. Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w wyborach brak istniejącego samorządu wiąże się z poważnymi dla studentów konsekwencjami, takimi jak na przykład niemożliwość przyznawania stypendiów (w skład komisji stypendialnych wchodzą wytypowane przez samorząd osoby). Wybrany drogą niniejszych wyborów samorząd obejmie swoją kadencją koniec obecnego oraz cały nadchodzący rok akademicki.Liczymy na wysoką frekwencję.

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.