WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENTÓW WSISiZ

21.maja 2009 roku rozpoczynają się wybory do do organów Samorządu Studentów WSISiZ. W dniach 21.05.2009 - 4.06.2009 odbędzie się drogą elektroniczną pierwszy etap wyborów. Polega on na wybraniu starostów każdej grupy dziekańskiej. Wybrani starości będą mieli jako jedyni prawo głosu podczas drugiego etapu wyborów, czyli wyborów do organów Samorządu. W ramach pierwszego etapu wyborów każdy student Uczelni ma prawo oddania jednego głosu na swojego kandydata wyłonionego spośród studentów zapisanych do jego grupy dziekańskiej. Dnia 11.06.2009 odbędzie się drugi i ostatni etap wyborów, polegający na wybraniu składu Organów Samorządu.
Aby oddać swój głos, należy tylko i wyłącznie z własnego konta pocztowego znajdującego się w sieci szkolnej wysłać wiadomość e-mail na adres wybory2009@wit.edu.pl zawierającą w temacie wiadomości następującą informacje: [wybory] [numer grupy dziekańskiej o składni np ID03P01] Imię i Nazwisko osoby, na którą oddajemy głos. Szczegółowy opis jak należy głosować został przesłany każdemu studentowi WSISiZ drogą e mailowa W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyborami zapraszamy do kontaktu pod adresem samorzad@wit.edu.pl. Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w wyborach brak istniejącego samorządu wiąże się z poważnymi dla studentów konsekwencjami, takimi jak na przykład niemożliwość przyznawania stypendiów (w skład komisji stypendialnych wchodzą wytypowane przez samorząd osoby). Wybrany drogą niniejszych wyborów samorząd obejmie swoją kadencją koniec obecnego oraz cały nadchodzący rok akademicki.Liczymy na wysoką frekwencję.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.