WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENTÓW WSISiZ

21.maja 2009 roku rozpoczynają się wybory do do organów Samorządu Studentów WSISiZ. W dniach 21.05.2009 - 4.06.2009 odbędzie się drogą elektroniczną pierwszy etap wyborów. Polega on na wybraniu starostów każdej grupy dziekańskiej. Wybrani starości będą mieli jako jedyni prawo głosu podczas drugiego etapu wyborów, czyli wyborów do organów Samorządu. W ramach pierwszego etapu wyborów każdy student Uczelni ma prawo oddania jednego głosu na swojego kandydata wyłonionego spośród studentów zapisanych do jego grupy dziekańskiej. Dnia 11.06.2009 odbędzie się drugi i ostatni etap wyborów, polegający na wybraniu składu Organów Samorządu.
Aby oddać swój głos, należy tylko i wyłącznie z własnego konta pocztowego znajdującego się w sieci szkolnej wysłać wiadomość e-mail na adres wybory2009@wit.edu.pl zawierającą w temacie wiadomości następującą informacje: [wybory] [numer grupy dziekańskiej o składni np ID03P01] Imię i Nazwisko osoby, na którą oddajemy głos. Szczegółowy opis jak należy głosować został przesłany każdemu studentowi WSISiZ drogą e mailowa W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyborami zapraszamy do kontaktu pod adresem samorzad@wit.edu.pl. Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w wyborach brak istniejącego samorządu wiąże się z poważnymi dla studentów konsekwencjami, takimi jak na przykład niemożliwość przyznawania stypendiów (w skład komisji stypendialnych wchodzą wytypowane przez samorząd osoby). Wybrany drogą niniejszych wyborów samorząd obejmie swoją kadencją koniec obecnego oraz cały nadchodzący rok akademicki.Liczymy na wysoką frekwencję.

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.