WYBORY DO SAMORZĄDU STUDENTÓW WSISiZ

21.maja 2009 roku rozpoczynają się wybory do do organów Samorządu Studentów WSISiZ. W dniach 21.05.2009 - 4.06.2009 odbędzie się drogą elektroniczną pierwszy etap wyborów. Polega on na wybraniu starostów każdej grupy dziekańskiej. Wybrani starości będą mieli jako jedyni prawo głosu podczas drugiego etapu wyborów, czyli wyborów do organów Samorządu. W ramach pierwszego etapu wyborów każdy student Uczelni ma prawo oddania jednego głosu na swojego kandydata wyłonionego spośród studentów zapisanych do jego grupy dziekańskiej. Dnia 11.06.2009 odbędzie się drugi i ostatni etap wyborów, polegający na wybraniu składu Organów Samorządu.
Aby oddać swój głos, należy tylko i wyłącznie z własnego konta pocztowego znajdującego się w sieci szkolnej wysłać wiadomość e-mail na adres wybory2009@wit.edu.pl zawierającą w temacie wiadomości następującą informacje: [wybory] [numer grupy dziekańskiej o składni np ID03P01] Imię i Nazwisko osoby, na którą oddajemy głos. Szczegółowy opis jak należy głosować został przesłany każdemu studentowi WSISiZ drogą e mailowa W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyborami zapraszamy do kontaktu pod adresem samorzad@wit.edu.pl. Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w wyborach brak istniejącego samorządu wiąże się z poważnymi dla studentów konsekwencjami, takimi jak na przykład niemożliwość przyznawania stypendiów (w skład komisji stypendialnych wchodzą wytypowane przez samorząd osoby). Wybrany drogą niniejszych wyborów samorząd obejmie swoją kadencją koniec obecnego oraz cały nadchodzący rok akademicki.Liczymy na wysoką frekwencję.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.