Wybory do SENATU WSISiZ

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 31.08.2007 zatwierdzającą nowy Statut WSISiZ J.M.Rektor zarządził zgodnie z paragrafem 19 ust. 3 przeprowadzenie wyborów członków Senatu. Wybory odbędą się w dniach 4 i 5 października 2007 roku w godz. 10.00 -16.00 w Rektoracie (pokój 224 ul. Newelska 6) Komisja Wyborcza apeluje do wszystkich Koleżanek i Kolegów uprawnionych do głosowania o niezawodne wzięcie udziału w wyborach.
Komunikat Komisji wyborczej dotyczący trybu przeprowadzenia wyborów do Senatu został zamieszczony w systemie UBI w zakładce informator UBI/ogłoszenia dla pracowników. Nowy Statut WSISiZ został zamieszczony w zakładce O Uczelni na stronie www. szkoły

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.