Wybory do SENATU WSISiZ

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 31.08.2007 zatwierdzającą nowy Statut WSISiZ J.M.Rektor zarządził zgodnie z paragrafem 19 ust. 3 przeprowadzenie wyborów członków Senatu. Wybory odbędą się w dniach 4 i 5 października 2007 roku w godz. 10.00 -16.00 w Rektoracie (pokój 224 ul. Newelska 6) Komisja Wyborcza apeluje do wszystkich Koleżanek i Kolegów uprawnionych do głosowania o niezawodne wzięcie udziału w wyborach.
Komunikat Komisji wyborczej dotyczący trybu przeprowadzenia wyborów do Senatu został zamieszczony w systemie UBI w zakładce informator UBI/ogłoszenia dla pracowników. Nowy Statut WSISiZ został zamieszczony w zakładce O Uczelni na stronie www. szkoły

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.