Wybory do SENATU WSISiZ

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 31.08.2007 zatwierdzającą nowy Statut WSISiZ J.M.Rektor zarządził zgodnie z paragrafem 19 ust. 3 przeprowadzenie wyborów członków Senatu. Wybory odbędą się w dniach 4 i 5 października 2007 roku w godz. 10.00 -16.00 w Rektoracie (pokój 224 ul. Newelska 6) Komisja Wyborcza apeluje do wszystkich Koleżanek i Kolegów uprawnionych do głosowania o niezawodne wzięcie udziału w wyborach.
Komunikat Komisji wyborczej dotyczący trybu przeprowadzenia wyborów do Senatu został zamieszczony w systemie UBI w zakładce informator UBI/ogłoszenia dla pracowników. Nowy Statut WSISiZ został zamieszczony w zakładce O Uczelni na stronie www. szkoły

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.