Wybory do SENATU WSISiZ

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 31.08.2007 zatwierdzającą nowy Statut WSISiZ J.M.Rektor zarządził zgodnie z paragrafem 19 ust. 3 przeprowadzenie wyborów członków Senatu. Wybory odbędą się w dniach 4 i 5 października 2007 roku w godz. 10.00 -16.00 w Rektoracie (pokój 224 ul. Newelska 6) Komisja Wyborcza apeluje do wszystkich Koleżanek i Kolegów uprawnionych do głosowania o niezawodne wzięcie udziału w wyborach.
Komunikat Komisji wyborczej dotyczący trybu przeprowadzenia wyborów do Senatu został zamieszczony w systemie UBI w zakładce informator UBI/ogłoszenia dla pracowników. Nowy Statut WSISiZ został zamieszczony w zakładce O Uczelni na stronie www. szkoły

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!