Wybory do SENATU WSISiZ

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 31.08.2007 zatwierdzającą nowy Statut WSISiZ J.M.Rektor zarządził zgodnie z paragrafem 19 ust. 3 przeprowadzenie wyborów członków Senatu. Wybory odbędą się w dniach 4 i 5 października 2007 roku w godz. 10.00 -16.00 w Rektoracie (pokój 224 ul. Newelska 6) Komisja Wyborcza apeluje do wszystkich Koleżanek i Kolegów uprawnionych do głosowania o niezawodne wzięcie udziału w wyborach.
Komunikat Komisji wyborczej dotyczący trybu przeprowadzenia wyborów do Senatu został zamieszczony w systemie UBI w zakładce informator UBI/ogłoszenia dla pracowników. Nowy Statut WSISiZ został zamieszczony w zakładce O Uczelni na stronie www. szkoły

Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
Zmarł dr Marek Doros
12/11/2019

Zmarł dr Marek Doros

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci dr. inż. Marka Dorosa, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatyki, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje
Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku
31/10/2019

Warsztaty Cyjanotypii dla studentów WIT w Orońsku

Warsztaty odbędą się w dniach 8–11 listopada 2019 w Orońsku w ramach projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania”.
Dowiedz się więcej o Warsztatach Cyjanotypii