Wybory prezydenckie 2010

W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, które odbędą się 20 czerwca, Państwowa Komisja Wyborcza informuje o zasadach udziału w głosowaniu. Aktualne przepisy umożliwiają uczestnictwo w wyborach osobom przebywającym poza miejscem zamieszkania w dniu wyborów.
Jak zagłosować w wyborach poza miejscem zameldowania? Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.pkw.gov.pl/ .

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.