Wybory samorządu WIT 2011

Miło nam poinformować że dnia 28 listopada br. na zebraniu przedstawicieli grup dziekańskich dokonano wyboru Zarządu Samorządu Studentów WSISiZ, komisji rewizyjnej, komisji stypendialnych wydziałów oraz odwoławczej komisji stypendialnej.

• Andrzej Pastuszak - Przewodniczący

• Witold Gołębiewski
  • Joanna Lisiak
  • Kamila Chabowska

Zebranie pozytywnie zaopiniowało regulamin ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej.

Wszystkie osoby zainteresowane stypendiami prosimy o wypełnienie stosownych dokumentów.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.