Wyjdź z szeregu - Niech Cię zobaczą - Dobra praca czeka na Ciebie

W ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW - Z Nami Ułożysz Swoją Przyszłość”. Zapraszamy na szkolenia dotyczące umiejętności znalezienia się na rynku pracy.

„WYJDŹ Z SZEREGU - NIECH CIĘ ZOBACZĄ – DOBRA PRACA CZEKA NA CIEBIE”

Podczas szkolenia, prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:
  • przetrenujesz zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie ofert, pisanie CV i listu motywacyjnego)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • zapoznasz się z ważnymi cechami rynku pracy i mechanizmami, jakie nim rządzą
  • dokonasz analizy rynku pracy, na którym poszukujesz pracy dla siebie
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia
  • nabędziesz wiedzę z zakresu techniki oraz metod poszukiwania pracy i nauczysz się stosować je w praktyce
  • nabędziesz wiedzę z radzenia sobie z niepowodzeniem w poszukiwaniu pracy

SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE

Szkolenie poprowadzą doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka zarządzania personelem.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Dziekanatów. Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbywać się będzie w WSISiZ (ul Newelska 6 sala nr 14) w trakcie dwóch spotkań.
  1. Czwartek, 24 marca, 17:15
  2. Czwartek, 31 marca, 17:15

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.