Wyjdź z szeregu - Niech Cię zobaczą - Dobra praca czeka na Ciebie

W ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW - Z Nami Ułożysz Swoją Przyszłość”. Zapraszamy na szkolenia dotyczące umiejętności znalezienia się na rynku pracy.

„WYJDŹ Z SZEREGU - NIECH CIĘ ZOBACZĄ – DOBRA PRACA CZEKA NA CIEBIE”

Podczas szkolenia, prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:
  • przetrenujesz zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie ofert, pisanie CV i listu motywacyjnego)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • zapoznasz się z ważnymi cechami rynku pracy i mechanizmami, jakie nim rządzą
  • dokonasz analizy rynku pracy, na którym poszukujesz pracy dla siebie
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia
  • nabędziesz wiedzę z zakresu techniki oraz metod poszukiwania pracy i nauczysz się stosować je w praktyce
  • nabędziesz wiedzę z radzenia sobie z niepowodzeniem w poszukiwaniu pracy

SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE

Szkolenie poprowadzą doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka zarządzania personelem.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Dziekanatów. Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbywać się będzie w WSISiZ (ul Newelska 6 sala nr 14) w trakcie dwóch spotkań.
  1. Czwartek, 24 marca, 17:15
  2. Czwartek, 31 marca, 17:15

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.