Wyjdź z szeregu - Niech Cię zobaczą - Dobra praca czeka na Ciebie

W ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW - Z Nami Ułożysz Swoją Przyszłość”. Zapraszamy na szkolenia dotyczące umiejętności znalezienia się na rynku pracy.

„WYJDŹ Z SZEREGU - NIECH CIĘ ZOBACZĄ – DOBRA PRACA CZEKA NA CIEBIE”

Podczas szkolenia, prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:
  • przetrenujesz zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie ofert, pisanie CV i listu motywacyjnego)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • zapoznasz się z ważnymi cechami rynku pracy i mechanizmami, jakie nim rządzą
  • dokonasz analizy rynku pracy, na którym poszukujesz pracy dla siebie
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia
  • nabędziesz wiedzę z zakresu techniki oraz metod poszukiwania pracy i nauczysz się stosować je w praktyce
  • nabędziesz wiedzę z radzenia sobie z niepowodzeniem w poszukiwaniu pracy

SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE

Szkolenie poprowadzą doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka zarządzania personelem.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Dziekanatów. Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbywać się będzie w WSISiZ (ul Newelska 6 sala nr 14) w trakcie dwóch spotkań.
  1. Czwartek, 24 marca, 17:15
  2. Czwartek, 31 marca, 17:15

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.