Wyjdź z szeregu - Niech Cię zobaczą - Dobra praca czeka na Ciebie

17/03/2011

W ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW - Z Nami Ułożysz Swoją Przyszłość”. Zapraszamy na szkolenia dotyczące umiejętności znalezienia się na rynku pracy.

„WYJDŹ Z SZEREGU - NIECH CIĘ ZOBACZĄ – DOBRA PRACA CZEKA NA CIEBIE”

Podczas szkolenia, prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:
  • przetrenujesz zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie ofert, pisanie CV i listu motywacyjnego)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • zapoznasz się z ważnymi cechami rynku pracy i mechanizmami, jakie nim rządzą
  • dokonasz analizy rynku pracy, na którym poszukujesz pracy dla siebie
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia
  • nabędziesz wiedzę z zakresu techniki oraz metod poszukiwania pracy i nauczysz się stosować je w praktyce
  • nabędziesz wiedzę z radzenia sobie z niepowodzeniem w poszukiwaniu pracy

SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE

Szkolenie poprowadzą doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka zarządzania personelem.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Dziekanatów. Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbywać się będzie w WSISiZ (ul Newelska 6 sala nr 14) w trakcie dwóch spotkań.
  1. Czwartek, 24 marca, 17:15
  2. Czwartek, 31 marca, 17:15