Wyjdź z szeregu - Niech Cię zobaczą - Dobra praca czeka na Ciebie

W ramach projektu „WSISiZ dla gospodarki opartej na wiedzy GOW - Z Nami Ułożysz Swoją Przyszłość”. Zapraszamy na szkolenia dotyczące umiejętności znalezienia się na rynku pracy.

„WYJDŹ Z SZEREGU - NIECH CIĘ ZOBACZĄ – DOBRA PRACA CZEKA NA CIEBIE”

Podczas szkolenia, prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:
  • przetrenujesz zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie ofert, pisanie CV i listu motywacyjnego)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • zapoznasz się z ważnymi cechami rynku pracy i mechanizmami, jakie nim rządzą
  • dokonasz analizy rynku pracy, na którym poszukujesz pracy dla siebie
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia
  • nabędziesz wiedzę z zakresu techniki oraz metod poszukiwania pracy i nauczysz się stosować je w praktyce
  • nabędziesz wiedzę z radzenia sobie z niepowodzeniem w poszukiwaniu pracy

SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE

Szkolenie poprowadzą doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka zarządzania personelem.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Dziekanatów. Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbywać się będzie w WSISiZ (ul Newelska 6 sala nr 14) w trakcie dwóch spotkań.
  1. Czwartek, 24 marca, 17:15
  2. Czwartek, 31 marca, 17:15

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.