Wykład gościnny pt. System usług elektronicznych Ministerstwa Sprawiedliwości

W sobotę 8 grudnia 2012 roku o godzinie 13:45 w sali N 417 (ul Newelska 6) odbędzie się wykład gościnny Krzysztofa Chełpińskiego - Prezesa Zarządu firmy mis24.pl., członka zarządu Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, (CV : www.kigeit.org.pl).
Wykład zatytułowany „System usług elektronicznych Ministerstwa Sprawiedliwości” będzie obejmował następujące zagadnienia :
  1. Stan sprzed wdrożenia - jak wyglądała obsługa użytkowników i jakie były słabe strony zarówno od strony:
    • rozwiązań organizacyjnych,
    • systemów informatycznych (brak integracji w ramach Ministerstwa Sprawiedliwości i Sądów jak i z otoczeniem)
    • niedogodności dla petentów z tego wynikających
  2. Koncepcja funkcjonalna nowego rozwiązania (w tym jakie dotychczasowe problemy ona rozwiązuje i jakie nowe funkcjonalności wnosi)
  3. Co już zostało wdrożone (np. S24) i co to daje użytkownikom?
  4. Oczekiwane korzyści (dla MS oraz dla użytkowników) wynikające z wdrażanego rozwiązania
  5. Możliwości integracji z otoczeniem
  6. Kierunki dalszego rozwoju

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.