Wykład gościnny pt. System usług elektronicznych Ministerstwa Sprawiedliwości

W sobotę 8 grudnia 2012 roku o godzinie 13:45 w sali N 417 (ul Newelska 6) odbędzie się wykład gościnny Krzysztofa Chełpińskiego - Prezesa Zarządu firmy mis24.pl., członka zarządu Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, (CV : www.kigeit.org.pl).
Wykład zatytułowany „System usług elektronicznych Ministerstwa Sprawiedliwości” będzie obejmował następujące zagadnienia :
  1. Stan sprzed wdrożenia - jak wyglądała obsługa użytkowników i jakie były słabe strony zarówno od strony:
    • rozwiązań organizacyjnych,
    • systemów informatycznych (brak integracji w ramach Ministerstwa Sprawiedliwości i Sądów jak i z otoczeniem)
    • niedogodności dla petentów z tego wynikających
  2. Koncepcja funkcjonalna nowego rozwiązania (w tym jakie dotychczasowe problemy ona rozwiązuje i jakie nowe funkcjonalności wnosi)
  3. Co już zostało wdrożone (np. S24) i co to daje użytkownikom?
  4. Oczekiwane korzyści (dla MS oraz dla użytkowników) wynikające z wdrażanego rozwiązania
  5. Możliwości integracji z otoczeniem
  6. Kierunki dalszego rozwoju

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.