Wykład gościnny pt. System usług elektronicznych Ministerstwa Sprawiedliwości

W sobotę 8 grudnia 2012 roku o godzinie 13:45 w sali N 417 (ul Newelska 6) odbędzie się wykład gościnny Krzysztofa Chełpińskiego - Prezesa Zarządu firmy mis24.pl., członka zarządu Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, (CV : www.kigeit.org.pl).
Wykład zatytułowany „System usług elektronicznych Ministerstwa Sprawiedliwości” będzie obejmował następujące zagadnienia :
  1. Stan sprzed wdrożenia - jak wyglądała obsługa użytkowników i jakie były słabe strony zarówno od strony:
    • rozwiązań organizacyjnych,
    • systemów informatycznych (brak integracji w ramach Ministerstwa Sprawiedliwości i Sądów jak i z otoczeniem)
    • niedogodności dla petentów z tego wynikających
  2. Koncepcja funkcjonalna nowego rozwiązania (w tym jakie dotychczasowe problemy ona rozwiązuje i jakie nowe funkcjonalności wnosi)
  3. Co już zostało wdrożone (np. S24) i co to daje użytkownikom?
  4. Oczekiwane korzyści (dla MS oraz dla użytkowników) wynikające z wdrażanego rozwiązania
  5. Możliwości integracji z otoczeniem
  6. Kierunki dalszego rozwoju

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.