Wykład gościnny pt. System usług elektronicznych Ministerstwa Sprawiedliwości

W sobotę 8 grudnia 2012 roku o godzinie 13:45 w sali N 417 (ul Newelska 6) odbędzie się wykład gościnny Krzysztofa Chełpińskiego - Prezesa Zarządu firmy mis24.pl., członka zarządu Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, (CV : www.kigeit.org.pl).
Wykład zatytułowany „System usług elektronicznych Ministerstwa Sprawiedliwości” będzie obejmował następujące zagadnienia :
  1. Stan sprzed wdrożenia - jak wyglądała obsługa użytkowników i jakie były słabe strony zarówno od strony:
    • rozwiązań organizacyjnych,
    • systemów informatycznych (brak integracji w ramach Ministerstwa Sprawiedliwości i Sądów jak i z otoczeniem)
    • niedogodności dla petentów z tego wynikających
  2. Koncepcja funkcjonalna nowego rozwiązania (w tym jakie dotychczasowe problemy ona rozwiązuje i jakie nowe funkcjonalności wnosi)
  3. Co już zostało wdrożone (np. S24) i co to daje użytkownikom?
  4. Oczekiwane korzyści (dla MS oraz dla użytkowników) wynikające z wdrażanego rozwiązania
  5. Możliwości integracji z otoczeniem
  6. Kierunki dalszego rozwoju

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00