Wykład interaktywny z dyskusją „Rekrutacja bez tajemnic”

Zapraszamy na bezpłatny wykład pt. „Rekrutacja bez tajemnic”. Wykład organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Termin i miejsce:

10 maja 2014 r. (sobota), sala N417, godz. 8:10 - 9:40

Program wykładu

• poznanie metod i technik stosowanych przy rekrutacji pracowników
  • przygotowanie się do różnych procedur rekrutacyjnych
  • przygotowanie się do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  • poznanie technik jak poradzić sobie ze stresem
  • poznanie najważniejszych zasad postępowania przed, w trakcie i po rekrutacji, by nie dać się zaskoczyć i odnieść sukces

Wykład poprowadzi Beata Strzyżewska

Psycholog, doradca i coach kariery zawodowej (por. „Rzeczpospolita”, dodatek „Administracja”, 4.02.2014).
Właścicielka Pracowni Rozwoju i Kariery Wygraj Siebie, prowadzi projekty rozwojowe dla pracowników oraz szkolenia przygotowujące do wejścia na rynek pracy.

Współpracuje z różnymi instytucjami, szkołami wyższymi, w tym UAM w Poznaniu jako mentor w programie Transfer Kompetencji, Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania w projekcie „Doradztwo edukacyjne dla osób dorosłych”, w ramach projektu EFS organizowała i prowadziła Akademickie Biuro Karier. Jako wykładowca i trener specjalizuje się w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier: kariera@wit.edu.pl.

Osoby, które zgłoszą swój udział do dnia 8 maja, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Wykład organizowany jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00