Wykład interaktywny z dyskusją „Rekrutacja bez tajemnic”

Zapraszamy na bezpłatny wykład pt. „Rekrutacja bez tajemnic”. Wykład organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Termin i miejsce:

10 maja 2014 r. (sobota), sala N417, godz. 8:10 - 9:40

Program wykładu

• poznanie metod i technik stosowanych przy rekrutacji pracowników
  • przygotowanie się do różnych procedur rekrutacyjnych
  • przygotowanie się do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  • poznanie technik jak poradzić sobie ze stresem
  • poznanie najważniejszych zasad postępowania przed, w trakcie i po rekrutacji, by nie dać się zaskoczyć i odnieść sukces

Wykład poprowadzi Beata Strzyżewska

Psycholog, doradca i coach kariery zawodowej (por. „Rzeczpospolita”, dodatek „Administracja”, 4.02.2014).
Właścicielka Pracowni Rozwoju i Kariery Wygraj Siebie, prowadzi projekty rozwojowe dla pracowników oraz szkolenia przygotowujące do wejścia na rynek pracy.

Współpracuje z różnymi instytucjami, szkołami wyższymi, w tym UAM w Poznaniu jako mentor w programie Transfer Kompetencji, Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania w projekcie „Doradztwo edukacyjne dla osób dorosłych”, w ramach projektu EFS organizowała i prowadziła Akademickie Biuro Karier. Jako wykładowca i trener specjalizuje się w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier: kariera@wit.edu.pl.

Osoby, które zgłoszą swój udział do dnia 8 maja, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Wykład organizowany jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.
Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.