Wykład interaktywny z dyskusją „Rekrutacja bez tajemnic”

Zapraszamy na bezpłatny wykład pt. „Rekrutacja bez tajemnic”. Wykład organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Termin i miejsce:

10 maja 2014 r. (sobota), sala N417, godz. 8:10 - 9:40

Program wykładu

• poznanie metod i technik stosowanych przy rekrutacji pracowników
  • przygotowanie się do różnych procedur rekrutacyjnych
  • przygotowanie się do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  • poznanie technik jak poradzić sobie ze stresem
  • poznanie najważniejszych zasad postępowania przed, w trakcie i po rekrutacji, by nie dać się zaskoczyć i odnieść sukces

Wykład poprowadzi Beata Strzyżewska

Psycholog, doradca i coach kariery zawodowej (por. „Rzeczpospolita”, dodatek „Administracja”, 4.02.2014).
Właścicielka Pracowni Rozwoju i Kariery Wygraj Siebie, prowadzi projekty rozwojowe dla pracowników oraz szkolenia przygotowujące do wejścia na rynek pracy.

Współpracuje z różnymi instytucjami, szkołami wyższymi, w tym UAM w Poznaniu jako mentor w programie Transfer Kompetencji, Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania w projekcie „Doradztwo edukacyjne dla osób dorosłych”, w ramach projektu EFS organizowała i prowadziła Akademickie Biuro Karier. Jako wykładowca i trener specjalizuje się w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier: kariera@wit.edu.pl.

Osoby, które zgłoszą swój udział do dnia 8 maja, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Wykład organizowany jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.