Wykład interaktywny z dyskusją „Rekrutacja bez tajemnic”

Zapraszamy na bezpłatny wykład pt. „Rekrutacja bez tajemnic”. Wykład organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Termin i miejsce:

10 maja 2014 r. (sobota), sala N417, godz. 8:10 - 9:40

Program wykładu

• poznanie metod i technik stosowanych przy rekrutacji pracowników
  • przygotowanie się do różnych procedur rekrutacyjnych
  • przygotowanie się do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  • poznanie technik jak poradzić sobie ze stresem
  • poznanie najważniejszych zasad postępowania przed, w trakcie i po rekrutacji, by nie dać się zaskoczyć i odnieść sukces

Wykład poprowadzi Beata Strzyżewska

Psycholog, doradca i coach kariery zawodowej (por. „Rzeczpospolita”, dodatek „Administracja”, 4.02.2014).
Właścicielka Pracowni Rozwoju i Kariery Wygraj Siebie, prowadzi projekty rozwojowe dla pracowników oraz szkolenia przygotowujące do wejścia na rynek pracy.

Współpracuje z różnymi instytucjami, szkołami wyższymi, w tym UAM w Poznaniu jako mentor w programie Transfer Kompetencji, Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania w projekcie „Doradztwo edukacyjne dla osób dorosłych”, w ramach projektu EFS organizowała i prowadziła Akademickie Biuro Karier. Jako wykładowca i trener specjalizuje się w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier: kariera@wit.edu.pl.

Osoby, które zgłoszą swój udział do dnia 8 maja, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Wykład organizowany jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.