Wykład interaktywny z dyskusją „Rekrutacja bez tajemnic”

Zapraszamy na bezpłatny wykład pt. „Rekrutacja bez tajemnic”. Wykład organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Termin i miejsce:

10 maja 2014 r. (sobota), sala N417, godz. 8:10 - 9:40

Program wykładu

• poznanie metod i technik stosowanych przy rekrutacji pracowników
  • przygotowanie się do różnych procedur rekrutacyjnych
  • przygotowanie się do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  • poznanie technik jak poradzić sobie ze stresem
  • poznanie najważniejszych zasad postępowania przed, w trakcie i po rekrutacji, by nie dać się zaskoczyć i odnieść sukces

Wykład poprowadzi Beata Strzyżewska

Psycholog, doradca i coach kariery zawodowej (por. „Rzeczpospolita”, dodatek „Administracja”, 4.02.2014).
Właścicielka Pracowni Rozwoju i Kariery Wygraj Siebie, prowadzi projekty rozwojowe dla pracowników oraz szkolenia przygotowujące do wejścia na rynek pracy.

Współpracuje z różnymi instytucjami, szkołami wyższymi, w tym UAM w Poznaniu jako mentor w programie Transfer Kompetencji, Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania w projekcie „Doradztwo edukacyjne dla osób dorosłych”, w ramach projektu EFS organizowała i prowadziła Akademickie Biuro Karier. Jako wykładowca i trener specjalizuje się w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier: kariera@wit.edu.pl.

Osoby, które zgłoszą swój udział do dnia 8 maja, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Wykład organizowany jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarty dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!