Wykład Prof. Manfreda Nagla pt. „An Integrative and Practical Approach for Software Architectures”

Centrum Technik Informatycznych, wspólne centrum naukowe Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania oraz Instytutu Badań Systemowych PAN, zaprasza na wykład Profesora Manfreda Nagla (RWTH Aachen University, Niemcy) zatytułowany: „An Integrative and Practical Approach for Software Architectures”

Termin 14.06.2013, godz. 11:00-13:00

Miejsce ul. Newelska 6, sala N2

Do pobrania

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami informatycznymi!

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.