Wykład Prof. Manfreda Nagla pt. „An Integrative and Practical Approach for Software Architectures”

Centrum Technik Informatycznych, wspólne centrum naukowe Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania oraz Instytutu Badań Systemowych PAN, zaprasza na wykład Profesora Manfreda Nagla (RWTH Aachen University, Niemcy) zatytułowany: „An Integrative and Practical Approach for Software Architectures”

Termin 14.06.2013, godz. 11:00-13:00

Miejsce ul. Newelska 6, sala N2

Do pobrania

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami informatycznymi!

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019