Wyniki wyborów do Rady Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ

W dniach 19,20 listopada 2007 odbyły się wybory do Rady Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ W wyniku głosowania, zgodnie z zasadami ustalonymi w Zarządzeniu Rektora WSISiZ nr 188/2007 z dnia 31.10.2007r., do Rady Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ na kadencję 2007-2010 zostali wybrani: 1.prof. dr hab. inż. Olgierd Hryniewicz - kuria I 2.mgr Elżbieta Jaczewska - kuria III 3.dr Barbara Mażbic-Kulma - kuria II 4.dr Maciej Romaniuk - kuria II 5.dr Andrzej Sobolewski - kuria II 6.prof. dr hab. inż. Andrzej Straszak - kuria I
Wszystkim wybranym członkom Rady Wydziału serdecznie gratulujemy.

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wraz z firmą Inprogress zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnej konferencji  Digital (R)evolution. Best Management Practices In Progress, która odbędzie się 5.06.2019 r. za pośrednictwem platformy Hopin w godzinach: 10:00 – 17:00.
Rekrutacja wystartowała!

Rekrutacja wystartowała!

Kolejna rekrutacja na studia w WIT właśnie wystartowała z dniem dzisiejszym Zapraszamy na stronę rekrutacji.
Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Miło nam poinformować, że wystawa pt. ‘Portfolio WIT’ składająca się z 40 prac naszych studentów i wykładowców została dziś otwarta w Teh-Chun Gallery of College of Arts w National Taiwan Normal University (NTNU) w Tajpej.