Wyniki wyborów do Rady Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ

W dniach 19,20 listopada 2007 odbyły się wybory do Rady Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ W wyniku głosowania, zgodnie z zasadami ustalonymi w Zarządzeniu Rektora WSISiZ nr 188/2007 z dnia 31.10.2007r., do Rady Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ na kadencję 2007-2010 zostali wybrani: 1.prof. dr hab. inż. Olgierd Hryniewicz - kuria I 2.mgr Elżbieta Jaczewska - kuria III 3.dr Barbara Mażbic-Kulma - kuria II 4.dr Maciej Romaniuk - kuria II 5.dr Andrzej Sobolewski - kuria II 6.prof. dr hab. inż. Andrzej Straszak - kuria I
Wszystkim wybranym członkom Rady Wydziału serdecznie gratulujemy.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.