Wyróżnienia dla najlepszych kandydatów

Na podstawie Zarządzenia 179/2007 Rektora Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania z dnia 28 maja 2007 r. w sprawie przyznania zniżek czesnego dla najlepszych kandydatów w roku akademickim 2007/2008 została ustalona odpowiednia lista rankingowa, na podstawie której wyróżnionych zostało 11 osób. Poniżej przedstawiamy listę wyróżnionych osób, które wyraziły zgodę na ogłoszenie swojego imienia i nazwiska: 1.Bogucki Robert 2.Botwicz Agnieszka 3.Fuks Dominik 4.Kapkowski Grzegorz 5.Martyniuk Piotr 6.Siwiak Artur 7.Zawada Marcin Załącznik z rankingiem matur znajduje się w Ubiku, w zakładce "Do pobrania" -> "Biuro ds. studenckich" -> "tablica ogłoszeń_instrukcje"

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.