Wyróżnienia dla najlepszych kandydatów

Na podstawie Zarządzenia 179/2007 Rektora Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania z dnia 28 maja 2007 r. w sprawie przyznania zniżek czesnego dla najlepszych kandydatów w roku akademickim 2007/2008 została ustalona odpowiednia lista rankingowa, na podstawie której wyróżnionych zostało 11 osób. Poniżej przedstawiamy listę wyróżnionych osób, które wyraziły zgodę na ogłoszenie swojego imienia i nazwiska: 1.Bogucki Robert 2.Botwicz Agnieszka 3.Fuks Dominik 4.Kapkowski Grzegorz 5.Martyniuk Piotr 6.Siwiak Artur 7.Zawada Marcin Załącznik z rankingiem matur znajduje się w Ubiku, w zakładce "Do pobrania" -> "Biuro ds. studenckich" -> "tablica ogłoszeń_instrukcje"

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.