Wyróżnienia dla najlepszych kandydatów

Na podstawie Zarządzenia 179/2007 Rektora Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania z dnia 28 maja 2007 r. w sprawie przyznania zniżek czesnego dla najlepszych kandydatów w roku akademickim 2007/2008 została ustalona odpowiednia lista rankingowa, na podstawie której wyróżnionych zostało 11 osób. Poniżej przedstawiamy listę wyróżnionych osób, które wyraziły zgodę na ogłoszenie swojego imienia i nazwiska: 1.Bogucki Robert 2.Botwicz Agnieszka 3.Fuks Dominik 4.Kapkowski Grzegorz 5.Martyniuk Piotr 6.Siwiak Artur 7.Zawada Marcin Załącznik z rankingiem matur znajduje się w Ubiku, w zakładce "Do pobrania" -> "Biuro ds. studenckich" -> "tablica ogłoszeń_instrukcje"

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.