Wyróżnienia dla najlepszych kandydatów

Na podstawie Zarządzenia 179/2007 Rektora Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania z dnia 28 maja 2007 r. w sprawie przyznania zniżek czesnego dla najlepszych kandydatów w roku akademickim 2007/2008 została ustalona odpowiednia lista rankingowa, na podstawie której wyróżnionych zostało 11 osób. Poniżej przedstawiamy listę wyróżnionych osób, które wyraziły zgodę na ogłoszenie swojego imienia i nazwiska: 1.Bogucki Robert 2.Botwicz Agnieszka 3.Fuks Dominik 4.Kapkowski Grzegorz 5.Martyniuk Piotr 6.Siwiak Artur 7.Zawada Marcin Załącznik z rankingiem matur znajduje się w Ubiku, w zakładce "Do pobrania" -> "Biuro ds. studenckich" -> "tablica ogłoszeń_instrukcje"

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.