Wyróżnienia dla najlepszych kandydatów

Na podstawie Zarządzenia 179/2007 Rektora Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania z dnia 28 maja 2007 r. w sprawie przyznania zniżek czesnego dla najlepszych kandydatów w roku akademickim 2007/2008 została ustalona odpowiednia lista rankingowa, na podstawie której wyróżnionych zostało 11 osób. Poniżej przedstawiamy listę wyróżnionych osób, które wyraziły zgodę na ogłoszenie swojego imienia i nazwiska: 1.Bogucki Robert 2.Botwicz Agnieszka 3.Fuks Dominik 4.Kapkowski Grzegorz 5.Martyniuk Piotr 6.Siwiak Artur 7.Zawada Marcin Załącznik z rankingiem matur znajduje się w Ubiku, w zakładce "Do pobrania" -> "Biuro ds. studenckich" -> "tablica ogłoszeń_instrukcje"

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.