Wyróżnienie Honorowe w konkursie Ecuador Poster Bienal dla Łukasza Ulatowskiego – studenta WIT

Łukasz Ulatowski – student WIT, który otrzymał Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym międzynarodowym konkursie Ecuador Poster Bienal za serię plakatów społecznych zbiera kolejne Gratulacje!
raw material – shark raw material – elephant raw material – rhino

27 listopada Łukasz Ulatowski miał okazję spotkać się Burmistrzem Przasnysza - miasta, z którego pochodzi.

Dzięki udziałowi w Ecuador Poster Bienal Łukasz zyskał nowe doświadczenia i umiejetności, a przy okazji rozsławił swoje miasto.
Na konkurs nadesłano 10 044 plakaty z całego świata.
Łukasz o swoim projekcie i udziale w konkursie mówi tak: "Są w stylu minimalistycznym, ponieważ chciałem, żeby w prosty i szybki sposób dotarły do odbiorców, a żadne zbędne elementy nie przysłaniały ich przesłania. Plakaty powstawały na zajęciach z Panią Anną Kłos, która podpowiedziała mi, aby spróbować i wysłać prace na Ecuador Poster Bienal. Uważam, że udział w takim konkursie daje wiele możliwości rozwoju artystycznego."

WIT dołącza się do gratulacji i życzy kolejnych sukcesów!

Łukasz Ulatowski – raw material.jpg

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.