Wyróżnienie Honorowe w konkursie Ecuador Poster Bienal dla Łukasza Ulatowskiego – studenta WIT

Łukasz Ulatowski – student WIT, który otrzymał Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym międzynarodowym konkursie Ecuador Poster Bienal za serię plakatów społecznych zbiera kolejne Gratulacje!
raw material – shark raw material – elephant raw material – rhino

27 listopada Łukasz Ulatowski miał okazję spotkać się Burmistrzem Przasnysza - miasta, z którego pochodzi.

Dzięki udziałowi w Ecuador Poster Bienal Łukasz zyskał nowe doświadczenia i umiejetności, a przy okazji rozsławił swoje miasto.
Na konkurs nadesłano 10 044 plakaty z całego świata.
Łukasz o swoim projekcie i udziale w konkursie mówi tak: "Są w stylu minimalistycznym, ponieważ chciałem, żeby w prosty i szybki sposób dotarły do odbiorców, a żadne zbędne elementy nie przysłaniały ich przesłania. Plakaty powstawały na zajęciach z Panią Anną Kłos, która podpowiedziała mi, aby spróbować i wysłać prace na Ecuador Poster Bienal. Uważam, że udział w takim konkursie daje wiele możliwości rozwoju artystycznego."

WIT dołącza się do gratulacji i życzy kolejnych sukcesów!

Łukasz Ulatowski – raw material.jpg

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.