Wyróżnienie Honorowe w konkursie Ecuador Poster Bienal dla Łukasza Ulatowskiego – studenta WIT

Łukasz Ulatowski – student WIT, który otrzymał Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym międzynarodowym konkursie Ecuador Poster Bienal za serię plakatów społecznych zbiera kolejne Gratulacje!
Łukasz Ulatowski raw material shark.jpg Łukasz Ulatowski raw material elephant.jpg Łukasz Ulatowski raw material rhino.jpg

27 listopada Łukasz Ulatowski miał okazję spotkać się Burmistrzem Przasnysza - miasta, z którego pochodzi.

Dzięki udziałowi w Ecuador Poster Bienal Łukasz zyskał nowe doświadczenia i umiejetności, a przy okazji rozsławił swoje miasto.
Na konkurs nadesłano 10 044 plakaty z całego świata.
Łukasz o swoim projekcie i udziale w konkursie mówi tak: "Są w stylu minimalistycznym, ponieważ chciałem, żeby w prosty i szybki sposób dotarły do odbiorców, a żadne zbędne elementy nie przysłaniały ich przesłania. Plakaty powstawały na zajęciach z Panią Anną Kłos, która podpowiedziała mi, aby spróbować i wysłać prace na Ecuador Poster Bienal. Uważam, że udział w takim konkursie daje wiele możliwości rozwoju artystycznego."

WIT dołącza się do gratulacji i życzy kolejnych sukcesów!

Łukasz Ulatowski – raw material.jpg

„Current research and developments in optimization and image processing” – Seminarium
04/12/2018

W dniu 5 grudnia o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Profesor Jean-Christophe Pesquet (Centre de Vision Numérique, CentraleSupelec, University Paris-Saclay, Inria, France) przedstawi referat „Current research and developments in optimization and image processing”.
Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.