Wystartuj z nami po sukces. Weź udział w Akademii Rachunkowości Deloitte

Jesteś ambitny i otwarty na świat? Chcesz poznać praktyczną stronę rachunkowości i audytu? Chcesz wziąć udział w ciekawych case studies? Jesteś na III roku studiów pierwszego stopnia lub I roku drugiego stopnia? Akademia Rachunkowości jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty z rachunkowości i audytu

Program warsztatów

W trakcie zajęć pokażemy Wam jak w praktyce wykorzystujemy wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów i podatków. Przybliżymy Wam specyfikę pracy w dziale audytu i pokażemy, na czym polega wartość dodana, którą audyt tworzy dla biznesu. Przedstawimy zagadnienia związane z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej i porozmawiamy o różnicach pomiędzy nimi a zasadami obowiązującymi w Polsce. Weźmiecie udział w symulacji badania sprawozdania finansowego. Przeanalizujemy wspólnie cały proces na podstawie rzeczywistego badania, które przeprowadziliśmy. I wreszcie, zobaczycie, jaką rolę w badaniu sprawozdań finansowych odgrywa przegląd podatkowy. Spotkania mają formę interaktywnych wykładów oraz case studies.

Zapisy: do 6 listopada 2011 r.
Testy: 10 listopada 2011 r.

Warunki uczestnictwa

Zapraszamy studentów III roku pierwszego stopnia oraz I roku drugiego stopnia, chcących pogłębić swoją wiedzę z dziedziny rachunkowości oraz pragnących związać swoją przyszłą karierę z audytem. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które przejdą pozytywnie etap selekcji aplikacji, zostaną zaproszone do udziału w testach badających umiejętność wyciągania logicznych wniosków na podstawie analizy tekstów oraz danych liczbowych.

Program warsztatów – warszawskie biuro Deloitte

• 21 listopada 2011
    Rozpoczęcie Akademii
    "MSSF 3 - połączenie jednostek gospodarczych"
  • 30 listopada 2011
    "Ujęcie rachunkowe aktywów trwałych - MSR 16, MSR 38 i MSR 36"
  • 9 grudnia 2011
    "MSR 12, KSR 2 Podatek bieżący oraz podatek odroczony"
  • 14 grudnia 2011
    "Sprawozdania finansowe spółek branży Real Estate w świetle MSR 2, MSR 11, MSR 16 i MSR 40"
  • 11 stycznia 2012
    "Audyt w praktyce – case study"

APLIKUJ

careers.deloitte.com

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.