Wystartuj z nami po sukces. Weź udział w Akademii Rachunkowości Deloitte

Jesteś ambitny i otwarty na świat? Chcesz poznać praktyczną stronę rachunkowości i audytu? Chcesz wziąć udział w ciekawych case studies? Jesteś na III roku studiów pierwszego stopnia lub I roku drugiego stopnia? Akademia Rachunkowości jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty z rachunkowości i audytu

Program warsztatów

W trakcie zajęć pokażemy Wam jak w praktyce wykorzystujemy wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów i podatków. Przybliżymy Wam specyfikę pracy w dziale audytu i pokażemy, na czym polega wartość dodana, którą audyt tworzy dla biznesu. Przedstawimy zagadnienia związane z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej i porozmawiamy o różnicach pomiędzy nimi a zasadami obowiązującymi w Polsce. Weźmiecie udział w symulacji badania sprawozdania finansowego. Przeanalizujemy wspólnie cały proces na podstawie rzeczywistego badania, które przeprowadziliśmy. I wreszcie, zobaczycie, jaką rolę w badaniu sprawozdań finansowych odgrywa przegląd podatkowy. Spotkania mają formę interaktywnych wykładów oraz case studies.

Zapisy: do 6 listopada 2011 r.
Testy: 10 listopada 2011 r.

Warunki uczestnictwa

Zapraszamy studentów III roku pierwszego stopnia oraz I roku drugiego stopnia, chcących pogłębić swoją wiedzę z dziedziny rachunkowości oraz pragnących związać swoją przyszłą karierę z audytem. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które przejdą pozytywnie etap selekcji aplikacji, zostaną zaproszone do udziału w testach badających umiejętność wyciągania logicznych wniosków na podstawie analizy tekstów oraz danych liczbowych.

Program warsztatów – warszawskie biuro Deloitte

• 21 listopada 2011
    Rozpoczęcie Akademii
    "MSSF 3 - połączenie jednostek gospodarczych"
  • 30 listopada 2011
    "Ujęcie rachunkowe aktywów trwałych - MSR 16, MSR 38 i MSR 36"
  • 9 grudnia 2011
    "MSR 12, KSR 2 Podatek bieżący oraz podatek odroczony"
  • 14 grudnia 2011
    "Sprawozdania finansowe spółek branży Real Estate w świetle MSR 2, MSR 11, MSR 16 i MSR 40"
  • 11 stycznia 2012
    "Audyt w praktyce – case study"

APLIKUJ

careers.deloitte.com

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00