Wystartuj z nami po sukces. Weź udział w Akademii Rachunkowości Deloitte

Jesteś ambitny i otwarty na świat? Chcesz poznać praktyczną stronę rachunkowości i audytu? Chcesz wziąć udział w ciekawych case studies? Jesteś na III roku studiów pierwszego stopnia lub I roku drugiego stopnia? Akademia Rachunkowości jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty z rachunkowości i audytu

Program warsztatów

W trakcie zajęć pokażemy Wam jak w praktyce wykorzystujemy wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów i podatków. Przybliżymy Wam specyfikę pracy w dziale audytu i pokażemy, na czym polega wartość dodana, którą audyt tworzy dla biznesu. Przedstawimy zagadnienia związane z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej i porozmawiamy o różnicach pomiędzy nimi a zasadami obowiązującymi w Polsce. Weźmiecie udział w symulacji badania sprawozdania finansowego. Przeanalizujemy wspólnie cały proces na podstawie rzeczywistego badania, które przeprowadziliśmy. I wreszcie, zobaczycie, jaką rolę w badaniu sprawozdań finansowych odgrywa przegląd podatkowy. Spotkania mają formę interaktywnych wykładów oraz case studies.

Zapisy: do 6 listopada 2011 r.
Testy: 10 listopada 2011 r.

Warunki uczestnictwa

Zapraszamy studentów III roku pierwszego stopnia oraz I roku drugiego stopnia, chcących pogłębić swoją wiedzę z dziedziny rachunkowości oraz pragnących związać swoją przyszłą karierę z audytem. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które przejdą pozytywnie etap selekcji aplikacji, zostaną zaproszone do udziału w testach badających umiejętność wyciągania logicznych wniosków na podstawie analizy tekstów oraz danych liczbowych.

Program warsztatów – warszawskie biuro Deloitte

• 21 listopada 2011
    Rozpoczęcie Akademii
    "MSSF 3 - połączenie jednostek gospodarczych"
  • 30 listopada 2011
    "Ujęcie rachunkowe aktywów trwałych - MSR 16, MSR 38 i MSR 36"
  • 9 grudnia 2011
    "MSR 12, KSR 2 Podatek bieżący oraz podatek odroczony"
  • 14 grudnia 2011
    "Sprawozdania finansowe spółek branży Real Estate w świetle MSR 2, MSR 11, MSR 16 i MSR 40"
  • 11 stycznia 2012
    "Audyt w praktyce – case study"

APLIKUJ

careers.deloitte.com

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.