Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

Od 10 do 27 stycznia 2018 w galerii KOREKTA w Warszawie można oglądać wystawę współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”.

Na wystawie prezentowane są prace małego formatu (malarskie i rysunkowe) na papierze autorstwa siedemnastu artystów z Limy: Daniel Rodriguez, Giuliana Pita, Flori Bandini, Natalia García, Carlos Pulido, Carla Andrea Ollero Soto, Javier Arriola, Cosmos Hermoza, Edison Luis Mejia Achaya, Enech M. Maldonado, David Soriano, Eduardo Prada, Irina Gonzales, Hilde Winder, Judith Ibáñez Burga, Piccone Sanchez Concha, Marco Ledesma.
Prace powstały podczas warsztatów zorganizowanych w 2017 roku przez grupę COLORBOX w Limie.

Miejsce: Galeria KOREKTA w Warszawie, ul. Mazowiecka 11a.

Koordynacja i wybór prac: Daniel Rodriguez.
Kuratorzy wystawy w Polsce: Anna Kłos i Dariusz Mlącki

Organizatorzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, Ambasada Peru w Polsce oraz WIT

Wystawa jest częścią obchodów 95. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Peru i Polską

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.