Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

Od 10 do 27 stycznia 2018 w galerii KOREKTA w Warszawie można oglądać wystawę współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”.

Na wystawie prezentowane są prace małego formatu (malarskie i rysunkowe) na papierze autorstwa siedemnastu artystów z Limy: Daniel Rodriguez, Giuliana Pita, Flori Bandini, Natalia García, Carlos Pulido, Carla Andrea Ollero Soto, Javier Arriola, Cosmos Hermoza, Edison Luis Mejia Achaya, Enech M. Maldonado, David Soriano, Eduardo Prada, Irina Gonzales, Hilde Winder, Judith Ibáñez Burga, Piccone Sanchez Concha, Marco Ledesma.
Prace powstały podczas warsztatów zorganizowanych w 2017 roku przez grupę COLORBOX w Limie.

Miejsce: Galeria KOREKTA w Warszawie, ul. Mazowiecka 11a.

Koordynacja i wybór prac: Daniel Rodriguez.
Kuratorzy wystawy w Polsce: Anna Kłos i Dariusz Mlącki

Organizatorzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, Ambasada Peru w Polsce oraz WIT

Wystawa jest częścią obchodów 95. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Peru i Polską

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.