Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

Od 10 do 27 stycznia 2018 w galerii KOREKTA w Warszawie można oglądać wystawę współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”.

Na wystawie prezentowane są prace małego formatu (malarskie i rysunkowe) na papierze autorstwa siedemnastu artystów z Limy: Daniel Rodriguez, Giuliana Pita, Flori Bandini, Natalia García, Carlos Pulido, Carla Andrea Ollero Soto, Javier Arriola, Cosmos Hermoza, Edison Luis Mejia Achaya, Enech M. Maldonado, David Soriano, Eduardo Prada, Irina Gonzales, Hilde Winder, Judith Ibáñez Burga, Piccone Sanchez Concha, Marco Ledesma.
Prace powstały podczas warsztatów zorganizowanych w 2017 roku przez grupę COLORBOX w Limie.

Miejsce: Galeria KOREKTA w Warszawie, ul. Mazowiecka 11a.

Koordynacja i wybór prac: Daniel Rodriguez.
Kuratorzy wystawy w Polsce: Anna Kłos i Dariusz Mlącki

Organizatorzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, Ambasada Peru w Polsce oraz WIT

Wystawa jest częścią obchodów 95. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Peru i Polską

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00