Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

Od 10 do 27 stycznia 2018 w galerii KOREKTA w Warszawie można oglądać wystawę współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”.

Na wystawie prezentowane są prace małego formatu (malarskie i rysunkowe) na papierze autorstwa siedemnastu artystów z Limy: Daniel Rodriguez, Giuliana Pita, Flori Bandini, Natalia García, Carlos Pulido, Carla Andrea Ollero Soto, Javier Arriola, Cosmos Hermoza, Edison Luis Mejia Achaya, Enech M. Maldonado, David Soriano, Eduardo Prada, Irina Gonzales, Hilde Winder, Judith Ibáñez Burga, Piccone Sanchez Concha, Marco Ledesma.
Prace powstały podczas warsztatów zorganizowanych w 2017 roku przez grupę COLORBOX w Limie.

Miejsce: Galeria KOREKTA w Warszawie, ul. Mazowiecka 11a.

Koordynacja i wybór prac: Daniel Rodriguez.
Kuratorzy wystawy w Polsce: Anna Kłos i Dariusz Mlącki

Organizatorzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, Ambasada Peru w Polsce oraz WIT

Wystawa jest częścią obchodów 95. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Peru i Polską

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wraz z firmą Inprogress zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnej konferencji  Digital (R)evolution. Best Management Practices In Progress, która odbędzie się 5.06.2019 r. za pośrednictwem platformy Hopin w godzinach: 10:00 – 17:00.
Rekrutacja wystartowała!

Rekrutacja wystartowała!

Kolejna rekrutacja na studia w WIT właśnie wystartowała z dniem dzisiejszym Zapraszamy na stronę rekrutacji.
Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Miło nam poinformować, że wystawa pt. ‘Portfolio WIT’ składająca się z 40 prac naszych studentów i wykładowców została dziś otwarta w Teh-Chun Gallery of College of Arts w National Taiwan Normal University (NTNU) w Tajpej.