Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

Od 10 do 27 stycznia 2018 w galerii KOREKTA w Warszawie można oglądać wystawę współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”.

Na wystawie prezentowane są prace małego formatu (malarskie i rysunkowe) na papierze autorstwa siedemnastu artystów z Limy: Daniel Rodriguez, Giuliana Pita, Flori Bandini, Natalia García, Carlos Pulido, Carla Andrea Ollero Soto, Javier Arriola, Cosmos Hermoza, Edison Luis Mejia Achaya, Enech M. Maldonado, David Soriano, Eduardo Prada, Irina Gonzales, Hilde Winder, Judith Ibáñez Burga, Piccone Sanchez Concha, Marco Ledesma.
Prace powstały podczas warsztatów zorganizowanych w 2017 roku przez grupę COLORBOX w Limie.

Miejsce: Galeria KOREKTA w Warszawie, ul. Mazowiecka 11a.

Koordynacja i wybór prac: Daniel Rodriguez.
Kuratorzy wystawy w Polsce: Anna Kłos i Dariusz Mlącki

Organizatorzy: Retroavangarda, Galeria Korekta, Ambasada Peru w Polsce oraz WIT

Wystawa jest częścią obchodów 95. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Peru i Polską

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru. Małe formaty grupy COLORBOX”

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.