Wystawa fotografii Andrzeja Świetlika dedykowana Grzegorzowi Ciechowskiemu

14 lutego br. o godz. 19.00 Galeria Ethos w Warszawie otworzy wystawę fotografii Andrzeja Świetlika - wykładowcy fotografii na kierunku Grafika WIT - dedykowaną Grzegorzowi Ciechowskiemu. Artysta fotografował lidera zespołu Republika w latach 1988-2001. Efekty kilkunastu sesji zdjęciowych ukazują różne twarze Grzegorza Ciechowskiego z tego okresu.
Wystawa fotografii Andrzeja Świetlika dedykowana Grzegorzowi Ciechowskiemu

Wystawa jest częścią projektu dedykowanego Ciechowskiemu, w ramach którego wydany został również album fotograficzny „Grzegorz Ciechowski – Andrzej Świetlik”. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu internautów oraz dzięki pomocy Miasta Torunia, ZAIKS i STOART. Wszystkie prezentowane odbitki zostały wykonane przez autora i po zakończeniu szeregu planowanych w 2017 roku wystaw, zostaną uwolnione do nabycia przez kolekcjonerów – mówi Przemysław Wałczuk, kurator wystawy i wydawca albumu.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć kultowe już zdjęcia, które przeszły do historii polskiej muzyki, ale również fotografie wcześniej nie publikowane. Wśród wystawianych prac nie zabrakło też zdjęć Republiki. W ramach otwarcia wernisażu wystawy odbędzie się również spotkanie autorskie z Andrzejem Świetlikiem. Podczas spotkania autor zdradzi kulisy powstawania swoich zdjęć i opowie o współpracy z Grzegorzem Ciechowskim. Będzie również okazja do zdobycia podpisu na albumie “Ciechowski – Świetlik”, dostępnego w Galerii Ethos.

Wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Serdecznie zapraszamy!

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.