Wystawa fotografii Andrzeja Świetlika dedykowana Grzegorzowi Ciechowskiemu

14 lutego br. o godz. 19.00 Galeria Ethos w Warszawie otworzy wystawę fotografii Andrzeja Świetlika - wykładowcy fotografii na kierunku Grafika WIT - dedykowaną Grzegorzowi Ciechowskiemu. Artysta fotografował lidera zespołu Republika w latach 1988-2001. Efekty kilkunastu sesji zdjęciowych ukazują różne twarze Grzegorza Ciechowskiego z tego okresu.
Wystawa fotografii Andrzeja Świetlika dedykowana Grzegorzowi Ciechowskiemu

Wystawa jest częścią projektu dedykowanego Ciechowskiemu, w ramach którego wydany został również album fotograficzny „Grzegorz Ciechowski – Andrzej Świetlik”. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu internautów oraz dzięki pomocy Miasta Torunia, ZAIKS i STOART. Wszystkie prezentowane odbitki zostały wykonane przez autora i po zakończeniu szeregu planowanych w 2017 roku wystaw, zostaną uwolnione do nabycia przez kolekcjonerów – mówi Przemysław Wałczuk, kurator wystawy i wydawca albumu.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć kultowe już zdjęcia, które przeszły do historii polskiej muzyki, ale również fotografie wcześniej nie publikowane. Wśród wystawianych prac nie zabrakło też zdjęć Republiki. W ramach otwarcia wernisażu wystawy odbędzie się również spotkanie autorskie z Andrzejem Świetlikiem. Podczas spotkania autor zdradzi kulisy powstawania swoich zdjęć i opowie o współpracy z Grzegorzem Ciechowskim. Będzie również okazja do zdobycia podpisu na albumie “Ciechowski – Świetlik”, dostępnego w Galerii Ethos.

Wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Serdecznie zapraszamy!

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.