Wystawa fotografii Andrzeja Świetlika dedykowana Grzegorzowi Ciechowskiemu

14 lutego br. o godz. 19.00 Galeria Ethos w Warszawie otworzy wystawę fotografii Andrzeja Świetlika - wykładowcy fotografii na kierunku Grafika WIT - dedykowaną Grzegorzowi Ciechowskiemu. Artysta fotografował lidera zespołu Republika w latach 1988-2001. Efekty kilkunastu sesji zdjęciowych ukazują różne twarze Grzegorza Ciechowskiego z tego okresu.
Wystawa fotografii Andrzeja Świetlika dedykowana Grzegorzowi Ciechowskiemu

Wystawa jest częścią projektu dedykowanego Ciechowskiemu, w ramach którego wydany został również album fotograficzny „Grzegorz Ciechowski – Andrzej Świetlik”. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu internautów oraz dzięki pomocy Miasta Torunia, ZAIKS i STOART. Wszystkie prezentowane odbitki zostały wykonane przez autora i po zakończeniu szeregu planowanych w 2017 roku wystaw, zostaną uwolnione do nabycia przez kolekcjonerów – mówi Przemysław Wałczuk, kurator wystawy i wydawca albumu.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć kultowe już zdjęcia, które przeszły do historii polskiej muzyki, ale również fotografie wcześniej nie publikowane. Wśród wystawianych prac nie zabrakło też zdjęć Republiki. W ramach otwarcia wernisażu wystawy odbędzie się również spotkanie autorskie z Andrzejem Świetlikiem. Podczas spotkania autor zdradzi kulisy powstawania swoich zdjęć i opowie o współpracy z Grzegorzem Ciechowskim. Będzie również okazja do zdobycia podpisu na albumie “Ciechowski – Świetlik”, dostępnego w Galerii Ethos.

Wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Serdecznie zapraszamy!

Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.