Wystawa Grafika WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę wykładowców i absolwentów kierunku Grafika pt. „Grafika WIT”.

Wystawa wykładowców i absolwentów kierunku Grafika pt. Grafika WIT

Wernisaż wystawy odbędzie się 27 września 2018 roku o godzinie 18:00 podczas Inauguracji roku akademickiego 2018/2019 WIT w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie ul. Stefana Czarnieckiego 51.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 5 października 2018.

Kuratorem wystawy jest prof. Zdzisława Ludwiniak

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.