Wystawa Grafika WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę wykładowców i absolwentów kierunku Grafika pt. „Grafika WIT”.

Wystawa wykładowców i absolwentów kierunku Grafika pt. Grafika WIT

Wernisaż wystawy odbędzie się 27 września 2018 roku o godzinie 18:00 podczas Inauguracji roku akademickiego 2018/2019 WIT w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie ul. Stefana Czarnieckiego 51.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 5 października 2018.

Kuratorem wystawy jest prof. Zdzisława Ludwiniak

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.