Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Wystawa: Jerzy Grabowski – Tajemnicza liczba 9

Serdecznie zapraszamy na wystawę: Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” na której zaprezentowane zostaną prace z kolekcji Galerii Retroavangardy i Galerii Korekty.

Otwarcie wystawy odbędzie się 15 listopada (czwartek) o godzinie 18.00 w Galeria Korekta w Warszawie (ul. Mazowiecka 11a).
Wystawa potrwa do 8 grudnia 2018 r.

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Wystawa Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali – Władca mgieł

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.
Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek
27/05/2019

Wyróżnienie dla WIT w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek

Ogromnie miło nam poinformować, że w 59. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek - Najpiękniejsze Ksiażki Roku 2018 WIT, jako współwydawca, otrzymał wyróżnienie w kategorii VII: Albumy, za książkę: Mieczysław Wasilewski. Plakat &…