Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Wystawa: Jerzy Grabowski – Tajemnicza liczba 9

Serdecznie zapraszamy na wystawę: Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” na której zaprezentowane zostaną prace z kolekcji Galerii Retroavangardy i Galerii Korekty.

Otwarcie wystawy odbędzie się 15 listopada (czwartek) o godzinie 18.00 w Galeria Korekta w Warszawie (ul. Mazowiecka 11a).
Wystawa potrwa do 8 grudnia 2018 r.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.