Wystawa malarstwa studentów WIT - Przenikanie

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa studentów Grafiki WIT z zagranicy zatytuowanej PRZENIKANIE.

Kuratorem wystawy jest nasza prowadząca Aneta Jaźwińska. Zapraszamy na wernisaż 18 maja o godz. 17:30. Wystawa potrwa do 30 maja br. w Wolskim Centrum Kultury, ul. Młynarska 35A (mapa).

Więcej informacji na stronie wydarzenia FB.

Wystawa malarstwa studentów WIT \ Przenikanie

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.