Wystawa malarstwa studentów WIT - Przenikanie

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa studentów Grafiki WIT z zagranicy zatytuowanej PRZENIKANIE.

Kuratorem wystawy jest nasza prowadząca Aneta Jaźwińska. Zapraszamy na wernisaż 18 maja o godz. 17:30. Wystawa potrwa do 30 maja br. w Wolskim Centrum Kultury, ul. Młynarska 35A (mapa).

Więcej informacji na stronie wydarzenia FB.

Wystawa malarstwa studentów WIT \ Przenikanie

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.