Wystawa malarstwa Wiesława Szamborskiego w Galerii „-1”

Serdecznie zapraszamy na wystawę profesora Wiesława Szamborskiego zorganizowaną przez Polski Komitet Olimpijski wraz z Modessqe. Wernisaż wystawy odbędzie się 14 maja o godzinie 19:00 w wyjątkowym wnętrzu Galerii „-1”.

Wystawa jest próbą przybliżenia sylwetki oraz fenomenu artysty - Wiesława Szamborskiego - autora, który ma w swoim dorobku ponad 40 wystaw indywidualnych oraz 400 wystaw zbiorowych. Malarza, którego prace znajdują się w licznych publicznych instytucjach oraz w prywatnych kolekcjach sztuki na całym świecie. A przede wszystkim prekursora nowej figuracji, który przez wiele lat odpowiadał za wykształcenie młodych artystów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Obecnie profesor W. Szamborski jest pracownikiem WIT.

Celem galerii Modessqe, która pełni rolę menedżera artysty, jest przybliżenie społeczeństwu twórczości Profesora Szamborskiego, który w sposób swobodny zaprezentuje swój dorobek podczas wystawy w wyjątkowym wnętrzu Galerii -1.

Informacje o wystawie

Kurator wystawy: Kama Zboralska
Wernisaż wystawy: 14 maja 2014 r., godz. 19:00
Wystawę można oglądać do 4 czerwca 2014 r.

Polski Komitet Olimpijski
Galeria „-1”

ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Godziny otwarcia: pon – pt: 8:00-18:00

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.