Wystawa malarstwa Wiesława Szamborskiego w Galerii „-1”

Serdecznie zapraszamy na wystawę profesora Wiesława Szamborskiego zorganizowaną przez Polski Komitet Olimpijski wraz z Modessqe. Wernisaż wystawy odbędzie się 14 maja o godzinie 19:00 w wyjątkowym wnętrzu Galerii „-1”.

Wystawa jest próbą przybliżenia sylwetki oraz fenomenu artysty - Wiesława Szamborskiego - autora, który ma w swoim dorobku ponad 40 wystaw indywidualnych oraz 400 wystaw zbiorowych. Malarza, którego prace znajdują się w licznych publicznych instytucjach oraz w prywatnych kolekcjach sztuki na całym świecie. A przede wszystkim prekursora nowej figuracji, który przez wiele lat odpowiadał za wykształcenie młodych artystów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Obecnie profesor W. Szamborski jest pracownikiem WIT.

Celem galerii Modessqe, która pełni rolę menedżera artysty, jest przybliżenie społeczeństwu twórczości Profesora Szamborskiego, który w sposób swobodny zaprezentuje swój dorobek podczas wystawy w wyjątkowym wnętrzu Galerii -1.

Informacje o wystawie

Kurator wystawy: Kama Zboralska
Wernisaż wystawy: 14 maja 2014 r., godz. 19:00
Wystawę można oglądać do 4 czerwca 2014 r.

Polski Komitet Olimpijski
Galeria „-1”

ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Godziny otwarcia: pon – pt: 8:00-18:00

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.