Wystawa malarstwa Wiesława Szamborskiego w Galerii „-1”

Serdecznie zapraszamy na wystawę profesora Wiesława Szamborskiego zorganizowaną przez Polski Komitet Olimpijski wraz z Modessqe. Wernisaż wystawy odbędzie się 14 maja o godzinie 19:00 w wyjątkowym wnętrzu Galerii „-1”.

Wystawa jest próbą przybliżenia sylwetki oraz fenomenu artysty - Wiesława Szamborskiego - autora, który ma w swoim dorobku ponad 40 wystaw indywidualnych oraz 400 wystaw zbiorowych. Malarza, którego prace znajdują się w licznych publicznych instytucjach oraz w prywatnych kolekcjach sztuki na całym świecie. A przede wszystkim prekursora nowej figuracji, który przez wiele lat odpowiadał za wykształcenie młodych artystów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Obecnie profesor W. Szamborski jest pracownikiem WIT.

Celem galerii Modessqe, która pełni rolę menedżera artysty, jest przybliżenie społeczeństwu twórczości Profesora Szamborskiego, który w sposób swobodny zaprezentuje swój dorobek podczas wystawy w wyjątkowym wnętrzu Galerii -1.

Informacje o wystawie

Kurator wystawy: Kama Zboralska
Wernisaż wystawy: 14 maja 2014 r., godz. 19:00
Wystawę można oglądać do 4 czerwca 2014 r.

Polski Komitet Olimpijski
Galeria „-1”

ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Godziny otwarcia: pon – pt: 8:00-18:00

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.