Wystawa malarstwa Wiesława Szamborskiego w Galerii „-1”

Serdecznie zapraszamy na wystawę profesora Wiesława Szamborskiego zorganizowaną przez Polski Komitet Olimpijski wraz z Modessqe. Wernisaż wystawy odbędzie się 14 maja o godzinie 19:00 w wyjątkowym wnętrzu Galerii „-1”.

Wystawa jest próbą przybliżenia sylwetki oraz fenomenu artysty - Wiesława Szamborskiego - autora, który ma w swoim dorobku ponad 40 wystaw indywidualnych oraz 400 wystaw zbiorowych. Malarza, którego prace znajdują się w licznych publicznych instytucjach oraz w prywatnych kolekcjach sztuki na całym świecie. A przede wszystkim prekursora nowej figuracji, który przez wiele lat odpowiadał za wykształcenie młodych artystów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Obecnie profesor W. Szamborski jest pracownikiem WIT.

Celem galerii Modessqe, która pełni rolę menedżera artysty, jest przybliżenie społeczeństwu twórczości Profesora Szamborskiego, który w sposób swobodny zaprezentuje swój dorobek podczas wystawy w wyjątkowym wnętrzu Galerii -1.

Informacje o wystawie

Kurator wystawy: Kama Zboralska
Wernisaż wystawy: 14 maja 2014 r., godz. 19:00
Wystawę można oglądać do 4 czerwca 2014 r.

Polski Komitet Olimpijski
Galeria „-1”

ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Godziny otwarcia: pon – pt: 8:00-18:00

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.