Wystawa Mariusza Kozika – Flashbacks

Od 29 kwietnia do 20 maja w warszawskiej Pragalerii można oglądać wystawę Mariusza Kozika – wybitnego malarza, ilustratora i grafika cyfrowego. Organizatorem wystawy jest Polska Grafika Cyfrowa, Pragaleria, Wacom i Corel.

WIT od lat wspiera wartościowe projekty, dlatego niezmiernie miło nam jest podzielić się informacją, że dołączyliśmy do grona realizującego to niesamowite wydarzenie.

Więcej informacji stronie wydarzenia.

Wystawa Mariusza Kozika – Flashbacks

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.