Wystawa Mariusza Kozika – Flashbacks

Od 29 kwietnia do 20 maja w warszawskiej Pragalerii można oglądać wystawę Mariusza Kozika – wybitnego malarza, ilustratora i grafika cyfrowego. Organizatorem wystawy jest Polska Grafika Cyfrowa, Pragaleria, Wacom i Corel.

WIT od lat wspiera wartościowe projekty, dlatego niezmiernie miło nam jest podzielić się informacją, że dołączyliśmy do grona realizującego to niesamowite wydarzenie.

Więcej informacji stronie wydarzenia.

Wystawa Mariusza Kozika – Flashbacks

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.