Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę najlepszych prac studentów grafiki WIT. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.
Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Na wystawie znajdziemy prace studentów grafiki WIT z pracowni malarskich i rysunkowych: Sylwii Caban, Krzysztofa Franaszka, Anety Jaźwińskiej, Joanny Krzysztoń, Zdzisławy Ludwiniak, Dariusza Mląckiego, Doroty Optułowicz Mcquaid, Grzegorza Pabla, Rafała Strenta, Ryszarda Sekuły, Adama Styki, Wiesława Szamborskiego.

KIEDY?

Otwarcie wsytawy odbedzie się 16 czerwca 2018 r. o godzinie 18.00
Wystawę będzie można oglądać do 28 czerwca 2018 r.

GDZIE?

Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa, zobacz na mapie
(Galeria Korekta czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 15.00–18.00 oraz w sobotę w godzinach 12.00–15.00)

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.