Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę najlepszych prac studentów grafiki WIT. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.
Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Na wystawie znajdziemy prace studentów grafiki WIT z pracowni malarskich i rysunkowych: Sylwii Caban, Krzysztofa Franaszka, Anety Jaźwińskiej, Joanny Krzysztoń, Zdzisławy Ludwiniak, Dariusza Mląckiego, Doroty Optułowicz Mcquaid, Grzegorza Pabla, Rafała Strenta, Ryszarda Sekuły, Adama Styki, Wiesława Szamborskiego.

KIEDY?

Otwarcie wsytawy odbedzie się 16 czerwca 2018 r. o godzinie 18.00
Wystawę będzie można oglądać do 28 czerwca 2018 r.

GDZIE?

Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa, zobacz na mapie
(Galeria Korekta czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 15.00–18.00 oraz w sobotę w godzinach 12.00–15.00)

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.