Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę najlepszych prac studentów grafiki WIT. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.
Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Na wystawie znajdziemy prace studentów grafiki WIT z pracowni malarskich i rysunkowych: Sylwii Caban, Krzysztofa Franaszka, Anety Jaźwińskiej, Joanny Krzysztoń, Zdzisławy Ludwiniak, Dariusza Mląckiego, Doroty Optułowicz Mcquaid, Grzegorza Pabla, Rafała Strenta, Ryszarda Sekuły, Adama Styki, Wiesława Szamborskiego.

KIEDY?

Otwarcie wsytawy odbedzie się 16 czerwca 2018 r. o godzinie 18.00
Wystawę będzie można oglądać do 28 czerwca 2018 r.

GDZIE?

Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa, zobacz na mapie
(Galeria Korekta czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 15.00–18.00 oraz w sobotę w godzinach 12.00–15.00)

16/08/2018

Zmarł Profesor Florian Stanisław Piasecki

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy o śmierci prof. dr. hab. inż. Floriana Stanisława Piaseckiego, wykładowcy akademickiego na Wydziale Informatycznych Technik Zarządzania, wspaniałego człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w 17 sierpnia 2018 r. o godz. 14:00 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej
05/07/2018

Morze możliwości – wernisaż wystawy Anety Jaźwińskiej

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Morze możliwości Anety Jaźwińskiej – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Partnerstwo WIT z ORACLE POLSKA w realizacji studiów I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
04/07/2018

Miło nam zakomunikować iż złożony przez nas wniosek o dofinansowanie z funduszy UE studiów inżynierskich I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania w specjalności ORACLE Cloud w Biznesie uzyskał pozytywne opinie i został zakwalifikowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018
03/07/2018

Fotorelacja z Dnia Otwartego 2018

Serdecznie dziękujemy Wam za tak liczne przybycie 💪 Zobaczcie, co działo się podczas Dnia Otwartego 2018.
„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium
15/06/2018

„Czego nie mówią nam rankingi?” – Seminarium

W dniu 20 czerwca (środa), o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Ignacy Kaliszewski przedstawi referat „Czego nie mówią nam rankingi?”
Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy
17/05/2018

Spotkanie promocyjne – IBM Skills Academy

Zapraszamy na spotkanie promujące międzynarodowy projekt IBM Skills Academy. Jest to program szkoleń oraz certyfikacji zorientowany na rozwój kariery w zakresie nowych technologii: Business Analytics, Big Data, Mobile, Cybersecurity, Cloud, itp.