Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę najlepszych prac studentów grafiki WIT. Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 18.00 w Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa.
Wystawa najlepszych prac studentów grafiki WIT

Na wystawie znajdziemy prace studentów grafiki WIT z pracowni malarskich i rysunkowych: Sylwii Caban, Krzysztofa Franaszka, Anety Jaźwińskiej, Joanny Krzysztoń, Zdzisławy Ludwiniak, Dariusza Mląckiego, Doroty Optułowicz Mcquaid, Grzegorza Pabla, Rafała Strenta, Ryszarda Sekuły, Adama Styki, Wiesława Szamborskiego.

KIEDY?

Otwarcie wsytawy odbedzie się 16 czerwca 2018 r. o godzinie 18.00
Wystawę będzie można oglądać do 28 czerwca 2018 r.

GDZIE?

Galerii Korekta – ul. Mazowiecka 11a, Warszawa, zobacz na mapie
(Galeria Korekta czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 15.00–18.00 oraz w sobotę w godzinach 12.00–15.00)

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.