Wystawa Pejzaż Macedoński - Aneta Jaźwińska

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na wystawę Pejzaż Macedoński.

Wernisaż:

12.05.2016 o godzinie 18:00

Wystawa:

czynna do 30.05.2016

Miejsce:

Dom Sztuki SMB "Jary" ul. Wiolinowa 14

Weź udział

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.