Wystawa poplenerowa studentów I i II roku kierunku Grafika

Dyrektor Centrum Rzeźby Polskiej i Rektor Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania zapraszają na wernisaż wystawy poplenerowej studentów I i II roku kierunku Grafika pt. Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty.

Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty

Uczestnicy pleneru: studenci I i II roku kierunku Grafika z Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania - WIT z Warszawy: Alona Baranova, Marek Bąk, Ewa Ciupińska, Janusz Dembiński, Paweł Grabarczyk, Grzegorz Grajoszek, Barbara Jóźwiak, Tomasz Kawa, Karolina Kocot, Adrianna Konieczny, Bohdan Kolosov, Marcin Kozłowski, Karolina Kurowska, Paulina Pałdyna, Joanna Piotrowska, Grzegorz Ryll, Nataly Shepelevych, Monika Staszewska.

Kurator:

dr Aneta Jaźwińska,
mgr Joanna Krzysztoń

Miejsce wystawy:

Galeria Kameralna, Muzeum Rzeźby Współczesnej w Orońsku

Czas trwania:

20 czerwca - 30 czerwca 2015

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021
23/07/2020

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021

Informacje o sposobie organizacji zajęć dydaktycznych w nowym roku akademickim.
Super zarobki Absolwentów WIT
16/07/2020

Super zarobki Absolwentów WIT

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów właśnie został zaktualizowany o kolejny rocznik.
Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!