Wystawa poplenerowa studentów I i II roku kierunku Grafika

Dyrektor Centrum Rzeźby Polskiej i Rektor Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania zapraszają na wernisaż wystawy poplenerowej studentów I i II roku kierunku Grafika pt. Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty.

Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty

Uczestnicy pleneru: studenci I i II roku kierunku Grafika z Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania - WIT z Warszawy: Alona Baranova, Marek Bąk, Ewa Ciupińska, Janusz Dembiński, Paweł Grabarczyk, Grzegorz Grajoszek, Barbara Jóźwiak, Tomasz Kawa, Karolina Kocot, Adrianna Konieczny, Bohdan Kolosov, Marcin Kozłowski, Karolina Kurowska, Paulina Pałdyna, Joanna Piotrowska, Grzegorz Ryll, Nataly Shepelevych, Monika Staszewska.

Kurator:

dr Aneta Jaźwińska,
mgr Joanna Krzysztoń

Miejsce wystawy:

Galeria Kameralna, Muzeum Rzeźby Współczesnej w Orońsku

Czas trwania:

20 czerwca - 30 czerwca 2015

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.