Wystawa poplenerowa studentów I i II roku kierunku Grafika

Dyrektor Centrum Rzeźby Polskiej i Rektor Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania zapraszają na wernisaż wystawy poplenerowej studentów I i II roku kierunku Grafika pt. Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty.

Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty

Uczestnicy pleneru: studenci I i II roku kierunku Grafika z Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania - WIT z Warszawy: Alona Baranova, Marek Bąk, Ewa Ciupińska, Janusz Dembiński, Paweł Grabarczyk, Grzegorz Grajoszek, Barbara Jóźwiak, Tomasz Kawa, Karolina Kocot, Adrianna Konieczny, Bohdan Kolosov, Marcin Kozłowski, Karolina Kurowska, Paulina Pałdyna, Joanna Piotrowska, Grzegorz Ryll, Nataly Shepelevych, Monika Staszewska.

Kurator:

dr Aneta Jaźwińska,
mgr Joanna Krzysztoń

Miejsce wystawy:

Galeria Kameralna, Muzeum Rzeźby Współczesnej w Orońsku

Czas trwania:

20 czerwca - 30 czerwca 2015

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.