Wystawa poplenerowa studentów I i II roku kierunku Grafika

Dyrektor Centrum Rzeźby Polskiej i Rektor Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania zapraszają na wernisaż wystawy poplenerowej studentów I i II roku kierunku Grafika pt. Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty.

Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty

Uczestnicy pleneru: studenci I i II roku kierunku Grafika z Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania - WIT z Warszawy: Alona Baranova, Marek Bąk, Ewa Ciupińska, Janusz Dembiński, Paweł Grabarczyk, Grzegorz Grajoszek, Barbara Jóźwiak, Tomasz Kawa, Karolina Kocot, Adrianna Konieczny, Bohdan Kolosov, Marcin Kozłowski, Karolina Kurowska, Paulina Pałdyna, Joanna Piotrowska, Grzegorz Ryll, Nataly Shepelevych, Monika Staszewska.

Kurator:

dr Aneta Jaźwińska,
mgr Joanna Krzysztoń

Miejsce wystawy:

Galeria Kameralna, Muzeum Rzeźby Współczesnej w Orońsku

Czas trwania:

20 czerwca - 30 czerwca 2015

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.