Wystawa poplenerowa studentów I i II roku kierunku Grafika

Dyrektor Centrum Rzeźby Polskiej i Rektor Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania zapraszają na wernisaż wystawy poplenerowej studentów I i II roku kierunku Grafika pt. Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty.

Dialog z Józefem Brandtem i jego uczniami w setną rocznicę śmierci artysty

Uczestnicy pleneru: studenci I i II roku kierunku Grafika z Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania - WIT z Warszawy: Alona Baranova, Marek Bąk, Ewa Ciupińska, Janusz Dembiński, Paweł Grabarczyk, Grzegorz Grajoszek, Barbara Jóźwiak, Tomasz Kawa, Karolina Kocot, Adrianna Konieczny, Bohdan Kolosov, Marcin Kozłowski, Karolina Kurowska, Paulina Pałdyna, Joanna Piotrowska, Grzegorz Ryll, Nataly Shepelevych, Monika Staszewska.

Kurator:

dr Aneta Jaźwińska,
mgr Joanna Krzysztoń

Miejsce wystawy:

Galeria Kameralna, Muzeum Rzeźby Współczesnej w Orońsku

Czas trwania:

20 czerwca - 30 czerwca 2015

Koronawirus - informacja
26/02/2020

Koronawirus - informacja

Wszystkie osoby, które powróciły z krajów gdzie koronawirus jest obecny proszone są o poważne potraktowanie sprawy.
UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019
13/02/2020

UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019

Razem z Pragalerią zapraszamy na wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019!
Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”
05/02/2020

Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Nowe metody selekcji podzbiorów instrumentów w złożonych problemach inwestycji portfelowych
04/02/2020

Referat wygłosi Dmitry Podkopaev – 10 lutego o godzinie 11:30.
Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja
31/01/2020

Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja

Wykład Filipa Pachuckiego "Animacja na potrzeby filmów, gier i reklam, odbył się w czwartek 30 stycznia 2020 r. w WIT.
Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii
31/01/2020

Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy nabywcom dzieł.