Wystawa prof. Zdzisławy Ludwiniak

Uprzejmie informujemy o wystawie rysunków prof. Zdzisławy Ludwiniak wykładowcy kierunku Grafika WSISiZ. Wystawa otwarta będzie do 5 grudnia 2014 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

Wystawę można oglądać od 9 listopada do 5 grudnia 2014 r. w Galerii Centrum Idei ku Demokracji (Piotrków Trybunalski, ul. Rycerska 3).

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.