Wystawa retrospektywna prac prof. Styki

W piątek 4.01.2013 r. o godz. 14:00 w sali galeryjnej sandomierskiego zamku obył się wernisaż wystawy retrospektywnej malarstwa prof. Adama Styki.
Wystawę będzie można oglądać do końca marca. Jest na niej 40 prac wybranych przez autora do zaprezentowania ponad 45-letniego dorobku pracy twórczej.

Organizatorem wystawy jest sandomierskie Biuro Wystaw Artystycznych, które ma w swoich zbiorach kilkanaście obrazów prof. Adama Styki.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.