Wystawa rysunków i ilustracji cyfrowej / Ewelina Jałocha

Serdecznie zapraszamy na wystawę rysunków i ilustracji cyfrowej absolwentki WIT Eweliny Jałochy. Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek 19 marca o godz. 19.00 w Wolskim Centrum Kultury - ul. Działdowska 6

Wystawa pt. Projekty kart tarota prezentuje cykl prac przedstawiających karty tarota i pokazuje charakterystyczne cechy duchowe dla postaci w dwóch różnych technikach: węgiel i ilustracja cyfrowa.

Kuratorem wystawy jest dr Aneta Jaźwińska

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Wystawa rysunków i ilustracji cyfrowej - Ewelina Jałocha

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!