Wystawa rysunków i ilustracji cyfrowej / Ewelina Jałocha

Serdecznie zapraszamy na wystawę rysunków i ilustracji cyfrowej absolwentki WIT Eweliny Jałochy. Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek 19 marca o godz. 19.00 w Wolskim Centrum Kultury - ul. Działdowska 6

Wystawa pt. Projekty kart tarota prezentuje cykl prac przedstawiających karty tarota i pokazuje charakterystyczne cechy duchowe dla postaci w dwóch różnych technikach: węgiel i ilustracja cyfrowa.

Kuratorem wystawy jest dr Aneta Jaźwińska

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Wystawa rysunków i ilustracji cyfrowej - Ewelina Jałocha

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.