Wystawa Street Foto „Wiele twarzy Warszawy”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac powstałych podczas warsztatów StreetFoto "Wiele twarzy Warszawy", który odbędzie się w poniedziałek 15 grudnia o godzinie 18:00.

Fotografie czterdziestu pięciu autorów, które zaprezentujemy podczas wystawy są efektem trzymiesięcznej pracy uczestników projektu - poprzedzonej wykładami, plenerami i konsultacjami - zostały wybrane przez jury jako prezentujące najbardziej wieloaspektowy i interesujący obraz Warszawy. Oglądając je poznajemy Warszawę widzianą oczyma ich autorów - obraz po obrazie odkrywamy miasto kontrastów, ciekawych, mocnych twarzy, czy zaskakujących zderzeń estetycznych, ale także - z drugiej strony - momentów także jednoznacznie pogodnych, prowokujących do uśmiechu czy czystego zachwytu nad napotkaną urodą miejsca.

Autorem dwóch prac prezentowanych na wystawie jest nasz wykładowca mgr Zenon Balcer

Autorzy Wystawy: Zenon Balcer, Alicja Bania, Radek Dobrzyński, Przemek Draus, Joanna Eliasz, Agnieszka Gapińska, Dominika Gaponiuk, Monika Gliga, Joanna Grochala, Mariusz Jachimczuk, Joanna Juzoń, Piotr Juzoń, Dariusz Kamiński, Mirosław Kania, Agata Karaśkiewicz, Małgorzata Kędzierska, Agnieszka Knop, Marek Kruk, Karina Krystosiak, Agata Kubis, Katarzyna Lenarcik, Anna Liminowicz, Magdalena Liszewska, Małgorzata Matejak, Robert Mateusiak, Maciej Mech, Małgorzata Mrowiec, Grażyna Nowak, Paweł Podpłoński, Rafał Sieńczyk, Agnieszka Sowińska, Marcin Sutryk, Monika Sygowska, Agnieszka Szczubeł, Zofia Szejman, Roman Szewczyk, Adam Szmidt, Sylwester Ucieszyński, Piotr Wideryński, Dominik Witaszczyk, Agnieszka Włoch,Urszula Wolińska, Kasia Wrońska, Justyna Zawadzka, Daniel Zborowski. Projekt powstał w ramach działań Związku Polskich Artystów Fotografików dzięki współfinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy.

Kuratorzy wystawy:

Jolanta Rycerska, Andrzej Zygmuntowicz

Miejsce:

Stara Galeria ZPAF Pl. Zamkowy 8 Warszawa

Wystawa potrwa do 31 grudnia.
Zapraszamy!

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.