Wystawa Street Foto „Wiele twarzy Warszawy”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac powstałych podczas warsztatów StreetFoto "Wiele twarzy Warszawy", który odbędzie się w poniedziałek 15 grudnia o godzinie 18:00.

Fotografie czterdziestu pięciu autorów, które zaprezentujemy podczas wystawy są efektem trzymiesięcznej pracy uczestników projektu - poprzedzonej wykładami, plenerami i konsultacjami - zostały wybrane przez jury jako prezentujące najbardziej wieloaspektowy i interesujący obraz Warszawy. Oglądając je poznajemy Warszawę widzianą oczyma ich autorów - obraz po obrazie odkrywamy miasto kontrastów, ciekawych, mocnych twarzy, czy zaskakujących zderzeń estetycznych, ale także - z drugiej strony - momentów także jednoznacznie pogodnych, prowokujących do uśmiechu czy czystego zachwytu nad napotkaną urodą miejsca.

Autorem dwóch prac prezentowanych na wystawie jest nasz wykładowca mgr Zenon Balcer

Autorzy Wystawy: Zenon Balcer, Alicja Bania, Radek Dobrzyński, Przemek Draus, Joanna Eliasz, Agnieszka Gapińska, Dominika Gaponiuk, Monika Gliga, Joanna Grochala, Mariusz Jachimczuk, Joanna Juzoń, Piotr Juzoń, Dariusz Kamiński, Mirosław Kania, Agata Karaśkiewicz, Małgorzata Kędzierska, Agnieszka Knop, Marek Kruk, Karina Krystosiak, Agata Kubis, Katarzyna Lenarcik, Anna Liminowicz, Magdalena Liszewska, Małgorzata Matejak, Robert Mateusiak, Maciej Mech, Małgorzata Mrowiec, Grażyna Nowak, Paweł Podpłoński, Rafał Sieńczyk, Agnieszka Sowińska, Marcin Sutryk, Monika Sygowska, Agnieszka Szczubeł, Zofia Szejman, Roman Szewczyk, Adam Szmidt, Sylwester Ucieszyński, Piotr Wideryński, Dominik Witaszczyk, Agnieszka Włoch,Urszula Wolińska, Kasia Wrońska, Justyna Zawadzka, Daniel Zborowski. Projekt powstał w ramach działań Związku Polskich Artystów Fotografików dzięki współfinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy.

Kuratorzy wystawy:

Jolanta Rycerska, Andrzej Zygmuntowicz

Miejsce:

Stara Galeria ZPAF Pl. Zamkowy 8 Warszawa

Wystawa potrwa do 31 grudnia.
Zapraszamy!

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.
Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT
04/12/2019

Międzynarodowa Wystawa Ilustracji Cyfrowej w Galerii WIT

Zapraszamy na otwarcie nowej wystawy we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze
Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”
02/12/2019

Fotorelacja z wystawy „Piękno stworzenia”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
29/11/2019

Andrzej Wieteszka kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Wykład „Murale- wielkoformatowe malarstwo uliczne” towarzyszy odsłoniętemu muralowi autorstwa Andrzeja Wieteszki, który wspaniale pręży się na ścianie budynku Kierunku Grafiki WIT.