Wystawa Street Foto „Wiele twarzy Warszawy”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac powstałych podczas warsztatów StreetFoto "Wiele twarzy Warszawy", który odbędzie się w poniedziałek 15 grudnia o godzinie 18:00.

Fotografie czterdziestu pięciu autorów, które zaprezentujemy podczas wystawy są efektem trzymiesięcznej pracy uczestników projektu - poprzedzonej wykładami, plenerami i konsultacjami - zostały wybrane przez jury jako prezentujące najbardziej wieloaspektowy i interesujący obraz Warszawy. Oglądając je poznajemy Warszawę widzianą oczyma ich autorów - obraz po obrazie odkrywamy miasto kontrastów, ciekawych, mocnych twarzy, czy zaskakujących zderzeń estetycznych, ale także - z drugiej strony - momentów także jednoznacznie pogodnych, prowokujących do uśmiechu czy czystego zachwytu nad napotkaną urodą miejsca.

Autorem dwóch prac prezentowanych na wystawie jest nasz wykładowca mgr Zenon Balcer

Autorzy Wystawy: Zenon Balcer, Alicja Bania, Radek Dobrzyński, Przemek Draus, Joanna Eliasz, Agnieszka Gapińska, Dominika Gaponiuk, Monika Gliga, Joanna Grochala, Mariusz Jachimczuk, Joanna Juzoń, Piotr Juzoń, Dariusz Kamiński, Mirosław Kania, Agata Karaśkiewicz, Małgorzata Kędzierska, Agnieszka Knop, Marek Kruk, Karina Krystosiak, Agata Kubis, Katarzyna Lenarcik, Anna Liminowicz, Magdalena Liszewska, Małgorzata Matejak, Robert Mateusiak, Maciej Mech, Małgorzata Mrowiec, Grażyna Nowak, Paweł Podpłoński, Rafał Sieńczyk, Agnieszka Sowińska, Marcin Sutryk, Monika Sygowska, Agnieszka Szczubeł, Zofia Szejman, Roman Szewczyk, Adam Szmidt, Sylwester Ucieszyński, Piotr Wideryński, Dominik Witaszczyk, Agnieszka Włoch,Urszula Wolińska, Kasia Wrońska, Justyna Zawadzka, Daniel Zborowski. Projekt powstał w ramach działań Związku Polskich Artystów Fotografików dzięki współfinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy.

Kuratorzy wystawy:

Jolanta Rycerska, Andrzej Zygmuntowicz

Miejsce:

Stara Galeria ZPAF Pl. Zamkowy 8 Warszawa

Wystawa potrwa do 31 grudnia.
Zapraszamy!

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.