Wystawa Street Foto „Wiele twarzy Warszawy”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac powstałych podczas warsztatów StreetFoto "Wiele twarzy Warszawy", który odbędzie się w poniedziałek 15 grudnia o godzinie 18:00.

Fotografie czterdziestu pięciu autorów, które zaprezentujemy podczas wystawy są efektem trzymiesięcznej pracy uczestników projektu - poprzedzonej wykładami, plenerami i konsultacjami - zostały wybrane przez jury jako prezentujące najbardziej wieloaspektowy i interesujący obraz Warszawy. Oglądając je poznajemy Warszawę widzianą oczyma ich autorów - obraz po obrazie odkrywamy miasto kontrastów, ciekawych, mocnych twarzy, czy zaskakujących zderzeń estetycznych, ale także - z drugiej strony - momentów także jednoznacznie pogodnych, prowokujących do uśmiechu czy czystego zachwytu nad napotkaną urodą miejsca.

Autorem dwóch prac prezentowanych na wystawie jest nasz wykładowca mgr Zenon Balcer

Autorzy Wystawy: Zenon Balcer, Alicja Bania, Radek Dobrzyński, Przemek Draus, Joanna Eliasz, Agnieszka Gapińska, Dominika Gaponiuk, Monika Gliga, Joanna Grochala, Mariusz Jachimczuk, Joanna Juzoń, Piotr Juzoń, Dariusz Kamiński, Mirosław Kania, Agata Karaśkiewicz, Małgorzata Kędzierska, Agnieszka Knop, Marek Kruk, Karina Krystosiak, Agata Kubis, Katarzyna Lenarcik, Anna Liminowicz, Magdalena Liszewska, Małgorzata Matejak, Robert Mateusiak, Maciej Mech, Małgorzata Mrowiec, Grażyna Nowak, Paweł Podpłoński, Rafał Sieńczyk, Agnieszka Sowińska, Marcin Sutryk, Monika Sygowska, Agnieszka Szczubeł, Zofia Szejman, Roman Szewczyk, Adam Szmidt, Sylwester Ucieszyński, Piotr Wideryński, Dominik Witaszczyk, Agnieszka Włoch,Urszula Wolińska, Kasia Wrońska, Justyna Zawadzka, Daniel Zborowski. Projekt powstał w ramach działań Związku Polskich Artystów Fotografików dzięki współfinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy.

Kuratorzy wystawy:

Jolanta Rycerska, Andrzej Zygmuntowicz

Miejsce:

Stara Galeria ZPAF Pl. Zamkowy 8 Warszawa

Wystawa potrwa do 31 grudnia.
Zapraszamy!

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.