Wystawa Street Foto „Wiele twarzy Warszawy”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac powstałych podczas warsztatów StreetFoto "Wiele twarzy Warszawy", który odbędzie się w poniedziałek 15 grudnia o godzinie 18:00.

Fotografie czterdziestu pięciu autorów, które zaprezentujemy podczas wystawy są efektem trzymiesięcznej pracy uczestników projektu - poprzedzonej wykładami, plenerami i konsultacjami - zostały wybrane przez jury jako prezentujące najbardziej wieloaspektowy i interesujący obraz Warszawy. Oglądając je poznajemy Warszawę widzianą oczyma ich autorów - obraz po obrazie odkrywamy miasto kontrastów, ciekawych, mocnych twarzy, czy zaskakujących zderzeń estetycznych, ale także - z drugiej strony - momentów także jednoznacznie pogodnych, prowokujących do uśmiechu czy czystego zachwytu nad napotkaną urodą miejsca.

Autorem dwóch prac prezentowanych na wystawie jest nasz wykładowca mgr Zenon Balcer

Autorzy Wystawy: Zenon Balcer, Alicja Bania, Radek Dobrzyński, Przemek Draus, Joanna Eliasz, Agnieszka Gapińska, Dominika Gaponiuk, Monika Gliga, Joanna Grochala, Mariusz Jachimczuk, Joanna Juzoń, Piotr Juzoń, Dariusz Kamiński, Mirosław Kania, Agata Karaśkiewicz, Małgorzata Kędzierska, Agnieszka Knop, Marek Kruk, Karina Krystosiak, Agata Kubis, Katarzyna Lenarcik, Anna Liminowicz, Magdalena Liszewska, Małgorzata Matejak, Robert Mateusiak, Maciej Mech, Małgorzata Mrowiec, Grażyna Nowak, Paweł Podpłoński, Rafał Sieńczyk, Agnieszka Sowińska, Marcin Sutryk, Monika Sygowska, Agnieszka Szczubeł, Zofia Szejman, Roman Szewczyk, Adam Szmidt, Sylwester Ucieszyński, Piotr Wideryński, Dominik Witaszczyk, Agnieszka Włoch,Urszula Wolińska, Kasia Wrońska, Justyna Zawadzka, Daniel Zborowski. Projekt powstał w ramach działań Związku Polskich Artystów Fotografików dzięki współfinansowaniu Miasta Stołecznego Warszawy.

Kuratorzy wystawy:

Jolanta Rycerska, Andrzej Zygmuntowicz

Miejsce:

Stara Galeria ZPAF Pl. Zamkowy 8 Warszawa

Wystawa potrwa do 31 grudnia.
Zapraszamy!

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.