Wystawa UPGROWTH 2016/2017 najlepsze dyplomy WIT

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy UPGROWTH 2016/2017 najlepsze dyplomy WIT, która jest okazją do wyróżnienia najlepszych dyplomów z ostatniego rocznika absolwentów oraz pokazuje jak szeroki wachlarz możliwości daje zastosowanie narzędzi cyfrowych zarówno w projektowaniu graficznym jak i wolnej wypowiedzi artystycznej.

Publiczna prezentacja osiągnięć absolwentów kierunku Grafika jest okazją do szerszego spojrzenia na to, co udało się osiągnąć wspólnym wysiłkiem nauczycieli i studentów oraz wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.

Wystawa UPGROWTH 2016/2017 najlepsze dyplomy WIT

KIEDY?

Wernisaż odbędzie się 2 marca 2018 r. o godz. 18:00
Wystawę będzie można oglądać do 16 marca 2018 r.

GDZIE?

Pragaleria, ul. Stalowa 3, Warszawa
Mapa https://goo.gl/maps/uGZfcyCZWvo

KURATORZY

prof. Rafał Strent
mgr Małgorzata Sobocińska-Kiss

WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie wydarzenia UPGROWTH 2016/2017 najlepsze dyplomy WIT

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019