Wystawa UPGROWTH 2014/2015 najlepsze dyplomy WIT

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania zaprasza na wystawę UPGrowth 2014/2015 najlepsze dyplomy WIT.

KURATORZY

\ prof. Rafał Strent \ mgr Małgorzata Sobocińska-Kiss \

ORGANIZATORZY

• WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania
  • PRAGALERIA

Wystawę będzie można oglądać od 25 lutego 2016 r. do 9 marca 2016 r. w godz. 12:00-18:00

Wystawę można oglądać w siedzibie Pragalerii, (ul. Stalowa 3, Warszawa) - zobacz na mapie.

WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy!

Wystawa UPGROWTH 2014/2015 najlepsze dyplomy WITWystawa UPGROWTH 2014/2015 najlepsze dyplomy WIT

Informacja o wystawie znajduje się na Facebooku WIT.

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.