Wystawa UPGROWTH 2015/2016 najlepsze dyplomy WIT

Zapraszamy serdecznie na WERNISAŻ WYSTAWY UPGROWTH 2015/2016 najlepsze dyplomy WIT.

Wystawa UPGROWTH 2015/2016 jest okazją do wyróżnienia najlepszych dyplomów z ostatniego rocznika absolwentów oraz pokazuje jak szeroki wachlarz możliwości daje zastosowanie narzędzi cyfrowych zarówno w projektowaniu graficznym jak i wolnej wypowiedzi artystycznej. Publiczna prezentacja osiągnięć absolwentów kierunku Grafika jest okazją do szerszego spojrzenia na to, co udało się osiągnąć wspólnym wysiłkiem nauczycieli i studentów oraz wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.

Wystawa UPGROWTH 2015/2016 najlepsze dyplomy WIT

KIEDY?

Wernisaż odbedzie się 10.02.2017 r. o godz. 18:00
Wystawę będzie można oglądać od 11 lutego 2017 r. do 24 lutego 2017 r. w godz. 12:00-18:00

GDZIE?

Pragaleria, ul. Stalowa 3, Warszawa
Mapa https://goo.gl/maps/uGZfcyCZWvo

KURATORZY

prof. Rafał Strent
mgr Małgorzata Sobocińska-Kiss

WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie wydarzenia UPGROWTH 2015/2016 najlepsze dyplomy WIT

Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.