Wystawa wystaw – galeria plakatu z kolekcji WIT

Powołujemy do istnienia galerię plakatu WIT. W kolekcji znajdują się plakaty kadry profesorskiej i wykładowców, absolwentów i studentów z cyklu „mistrz i uczeń”, plenerów i przedsięwzięć artystycznych, które odbyły się w czasie pracy i pod patronatem naszej uczelni.

Dziękujemy profesorom, wykładowcom za przekazanie swych prac do kolekcji. Mamy nadzieję, że będą wspaniałym przykładem dobrego projektowania, a przez bogactwo i różnorodność źródłem przemyśleń i inspiracją do poszukiwania własnych form wypowiedzi i odszukiwania własnej drogi artystycznego wyrazu.

GDZIE: ul. Gizów 6, Warszawa – mapa

KURATOR WYSTAWY: dr Aneta Jaźwińska

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.