Wystawa wystaw – galeria plakatu z kolekcji WIT

Powołujemy do istnienia galerię plakatu WIT. W kolekcji znajdują się plakaty kadry profesorskiej i wykładowców, absolwentów i studentów z cyklu „mistrz i uczeń”, plenerów i przedsięwzięć artystycznych, które odbyły się w czasie pracy i pod patronatem naszej uczelni.

Dziękujemy profesorom, wykładowcom za przekazanie swych prac do kolekcji. Mamy nadzieję, że będą wspaniałym przykładem dobrego projektowania, a przez bogactwo i różnorodność źródłem przemyśleń i inspiracją do poszukiwania własnych form wypowiedzi i odszukiwania własnej drogi artystycznego wyrazu.

GDZIE: ul. Gizów 6, Warszawa – mapa

KURATOR WYSTAWY: dr Aneta Jaźwińska

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.