Wystawa wystaw – galeria plakatu z kolekcji WIT

Powołujemy do istnienia galerię plakatu WIT. W kolekcji znajdują się plakaty kadry profesorskiej i wykładowców, absolwentów i studentów z cyklu „mistrz i uczeń”, plenerów i przedsięwzięć artystycznych, które odbyły się w czasie pracy i pod patronatem naszej uczelni.

Dziękujemy profesorom, wykładowcom za przekazanie swych prac do kolekcji. Mamy nadzieję, że będą wspaniałym przykładem dobrego projektowania, a przez bogactwo i różnorodność źródłem przemyśleń i inspiracją do poszukiwania własnych form wypowiedzi i odszukiwania własnej drogi artystycznego wyrazu.

GDZIE: ul. Gizów 6, Warszawa – mapa

KURATOR WYSTAWY: dr Aneta Jaźwińska

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.