Wystawa wystaw – galeria plakatu z kolekcji WIT

Powołujemy do istnienia galerię plakatu WIT. W kolekcji znajdują się plakaty kadry profesorskiej i wykładowców, absolwentów i studentów z cyklu „mistrz i uczeń”, plenerów i przedsięwzięć artystycznych, które odbyły się w czasie pracy i pod patronatem naszej uczelni.

Dziękujemy profesorom, wykładowcom za przekazanie swych prac do kolekcji. Mamy nadzieję, że będą wspaniałym przykładem dobrego projektowania, a przez bogactwo i różnorodność źródłem przemyśleń i inspiracją do poszukiwania własnych form wypowiedzi i odszukiwania własnej drogi artystycznego wyrazu.

GDZIE: ul. Gizów 6, Warszawa – mapa

KURATOR WYSTAWY: dr Aneta Jaźwińska

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00