Wystawa 3x100x70 Oddziaływania

Wystawa prac studentów pracowni projektowania graficznego pod kierunkiem dr Anny Kłos.

Na wystawie nie znajdziecie prac typowo użytkowych. Spodziewajcie się zupełnie autorskich projektów, oscylujących między grafiką cyfrową a kolażem.

Pokażemy 24 wydruki cyfrowe w formacie 100 x 70, podzielone na moduły autorskie.
Każdy z tryptyków, przygotowanych przez uczestników, tworzy pewną całość i wchodzi w relacje z innymi pracami.

Wykładowca wpływa na studentów, a ci na siebie, w myśl zasady, że każdy stara się pokazać własną indywidualność.

Wernisaż:

15.04.2016 o godzinie 18:00

Wystawa:

czynna do 15.05.2016

Miejsce:

Dom Sztuki SMB "Jary" ul. Wiolinowa 14

Uczestnicy

dr Anna Kłos, Paweł Kocik, Kamila Łojko, Magdalena Łuczyńska, Ewa Rosłoniec-Czobodzińska, Aleksandra Stefaniak, Urszula Steppa, Edyta Wocial

Wydarzenie na FB

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.