Wystawa 3x100x70 Oddziaływania

Wystawa prac studentów pracowni projektowania graficznego pod kierunkiem dr Anny Kłos.

Na wystawie nie znajdziecie prac typowo użytkowych. Spodziewajcie się zupełnie autorskich projektów, oscylujących między grafiką cyfrową a kolażem.

Pokażemy 24 wydruki cyfrowe w formacie 100 x 70, podzielone na moduły autorskie.
Każdy z tryptyków, przygotowanych przez uczestników, tworzy pewną całość i wchodzi w relacje z innymi pracami.

Wykładowca wpływa na studentów, a ci na siebie, w myśl zasady, że każdy stara się pokazać własną indywidualność.

Wernisaż:

15.04.2016 o godzinie 18:00

Wystawa:

czynna do 15.05.2016

Miejsce:

Dom Sztuki SMB "Jary" ul. Wiolinowa 14

Uczestnicy

dr Anna Kłos, Paweł Kocik, Kamila Łojko, Magdalena Łuczyńska, Ewa Rosłoniec-Czobodzińska, Aleksandra Stefaniak, Urszula Steppa, Edyta Wocial

Wydarzenie na FB

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.