Wystawa 3x100x70 Oddziaływania

Wystawa prac studentów pracowni projektowania graficznego pod kierunkiem dr Anny Kłos.

Na wystawie nie znajdziecie prac typowo użytkowych. Spodziewajcie się zupełnie autorskich projektów, oscylujących między grafiką cyfrową a kolażem.

Pokażemy 24 wydruki cyfrowe w formacie 100 x 70, podzielone na moduły autorskie.
Każdy z tryptyków, przygotowanych przez uczestników, tworzy pewną całość i wchodzi w relacje z innymi pracami.

Wykładowca wpływa na studentów, a ci na siebie, w myśl zasady, że każdy stara się pokazać własną indywidualność.

Wernisaż:

15.04.2016 o godzinie 18:00

Wystawa:

czynna do 15.05.2016

Miejsce:

Dom Sztuki SMB "Jary" ul. Wiolinowa 14

Uczestnicy

dr Anna Kłos, Paweł Kocik, Kamila Łojko, Magdalena Łuczyńska, Ewa Rosłoniec-Czobodzińska, Aleksandra Stefaniak, Urszula Steppa, Edyta Wocial

Wydarzenie na FB

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.