Wystawa 3x100x70 Oddziaływania

Wystawa prac studentów pracowni projektowania graficznego pod kierunkiem dr Anny Kłos.

Na wystawie nie znajdziecie prac typowo użytkowych. Spodziewajcie się zupełnie autorskich projektów, oscylujących między grafiką cyfrową a kolażem.

Pokażemy 24 wydruki cyfrowe w formacie 100 x 70, podzielone na moduły autorskie.
Każdy z tryptyków, przygotowanych przez uczestników, tworzy pewną całość i wchodzi w relacje z innymi pracami.

Wykładowca wpływa na studentów, a ci na siebie, w myśl zasady, że każdy stara się pokazać własną indywidualność.

Wernisaż:

15.04.2016 o godzinie 18:00

Wystawa:

czynna do 15.05.2016

Miejsce:

Dom Sztuki SMB "Jary" ul. Wiolinowa 14

Uczestnicy

dr Anna Kłos, Paweł Kocik, Kamila Łojko, Magdalena Łuczyńska, Ewa Rosłoniec-Czobodzińska, Aleksandra Stefaniak, Urszula Steppa, Edyta Wocial

Wydarzenie na FB

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.