Wystawa 3x100x70 Oddziaływania

Wystawa prac studentów pracowni projektowania graficznego pod kierunkiem dr Anny Kłos.

Na wystawie nie znajdziecie prac typowo użytkowych. Spodziewajcie się zupełnie autorskich projektów, oscylujących między grafiką cyfrową a kolażem.

Pokażemy 24 wydruki cyfrowe w formacie 100 x 70, podzielone na moduły autorskie.
Każdy z tryptyków, przygotowanych przez uczestników, tworzy pewną całość i wchodzi w relacje z innymi pracami.

Wykładowca wpływa na studentów, a ci na siebie, w myśl zasady, że każdy stara się pokazać własną indywidualność.

Wernisaż:

15.04.2016 o godzinie 18:00

Wystawa:

czynna do 15.05.2016

Miejsce:

Dom Sztuki SMB "Jary" ul. Wiolinowa 14

Uczestnicy

dr Anna Kłos, Paweł Kocik, Kamila Łojko, Magdalena Łuczyńska, Ewa Rosłoniec-Czobodzińska, Aleksandra Stefaniak, Urszula Steppa, Edyta Wocial

Wydarzenie na FB

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!