Wystawa Znaczenie \ Rafał Strent \ malarstwo i rysunek

Serdecznie zapraszamy na wystawę Znaczenie - malarstwo i rysunek naszego wykładowcy kierunku Grafika - Rafała Strenta. Profesor prowadzi na kierunku Grafika WIT zajęcia z grafiki warsztatowej oraz pracownię rysunku.

Miejsce

Wernisaż wystawy odbędzie się 24 października 2017 o godzinie 18.00 w Domu Sztuki, ul. Wiolinowa 14, Warszawa.

Kuratorem wystawy jest dr Aneta Jaźwińska

Wystawa potrwa do 19 listopada 2017 r.

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie FB Wystawa Znaczenie \ Rafał Strent \ malarstwo i rysunek.

Wystawa Znaczenie \ Rafał Strent \ malarstwo i rysunek

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.