Wystawa Znaczenie \ Rafał Strent \ malarstwo i rysunek

Serdecznie zapraszamy na wystawę Znaczenie - malarstwo i rysunek naszego wykładowcy kierunku Grafika - Rafała Strenta. Profesor prowadzi na kierunku Grafika WIT zajęcia z grafiki warsztatowej oraz pracownię rysunku.

Miejsce

Wernisaż wystawy odbędzie się 24 października 2017 o godzinie 18.00 w Domu Sztuki, ul. Wiolinowa 14, Warszawa.

Kuratorem wystawy jest dr Aneta Jaźwińska

Wystawa potrwa do 19 listopada 2017 r.

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie FB Wystawa Znaczenie \ Rafał Strent \ malarstwo i rysunek.

Wystawa Znaczenie \ Rafał Strent \ malarstwo i rysunek

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.