Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Andrzeja Pastuszaka - przewodniczącego Samorządu Studenckiego WIT

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja Pastuszaka studenta studiów II stopnia kierunku zarządzanie przewodniczącego Samorządu Studentów w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat pracownicy i studenci
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 8 listopada o godzinie 12:00 w Kościele pod wezwaniem św. Jana Bożego w Zamościu (ul. Wojska Polskiego).

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.