Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Andrzeja Pastuszaka - przewodniczącego Samorządu Studenckiego WIT

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja Pastuszaka studenta studiów II stopnia kierunku zarządzanie przewodniczącego Samorządu Studentów w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat pracownicy i studenci
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 8 listopada o godzinie 12:00 w Kościele pod wezwaniem św. Jana Bożego w Zamościu (ul. Wojska Polskiego).

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!