Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Andrzeja Pastuszaka - przewodniczącego Samorządu Studenckiego WIT

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja Pastuszaka studenta studiów II stopnia kierunku zarządzanie przewodniczącego Samorządu Studentów w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat pracownicy i studenci
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 8 listopada o godzinie 12:00 w Kościele pod wezwaniem św. Jana Bożego w Zamościu (ul. Wojska Polskiego).

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.