Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Andrzeja Pastuszaka - przewodniczącego Samorządu Studenckiego WIT

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja Pastuszaka studenta studiów II stopnia kierunku zarządzanie przewodniczącego Samorządu Studentów w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat pracownicy i studenci
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 8 listopada o godzinie 12:00 w Kościele pod wezwaniem św. Jana Bożego w Zamościu (ul. Wojska Polskiego).

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.