Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr. Krzysztofa Marciniaka

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11 kwietnia 2014 r. zmarł dr Krzysztof Marciniak, wykładowca kierunku Grafika na Wydziale Informatyki.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 15.00, w Kaplicy przy cmentarzu,
przy ul. Garncarskiej w Dobczycach koło Myślenic.

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia
Rektor, Senat, pracownicy i studenci
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.