Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr. Krzysztofa Marciniaka

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11 kwietnia 2014 r. zmarł dr Krzysztof Marciniak, wykładowca kierunku Grafika na Wydziale Informatyki.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 15.00, w Kaplicy przy cmentarzu,
przy ul. Garncarskiej w Dobczycach koło Myślenic.

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia
Rektor, Senat, pracownicy i studenci
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.