Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr. Krzysztofa Marciniaka

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11 kwietnia 2014 r. zmarł dr Krzysztof Marciniak, wykładowca kierunku Grafika na Wydziale Informatyki.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 15.00, w Kaplicy przy cmentarzu,
przy ul. Garncarskiej w Dobczycach koło Myślenic.

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia
Rektor, Senat, pracownicy i studenci
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.