Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci mgr inż. Krzysztofa Kosińskiego

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 3 maja 2013 r. zmarł mgr inż. Krzysztof Kosiński, wykładowca Wydziału Informatyki.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się 9 maja 2013 r. o godzinie 15:00 w kościele św. Ignacego na Cmentarzu Komunalnym Północnym (Wólka Węglowa) w Warszawie.

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.