Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci mgr inż. Krzysztofa Kosińskiego

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 3 maja 2013 r. zmarł mgr inż. Krzysztof Kosiński, wykładowca Wydziału Informatyki.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się 9 maja 2013 r. o godzinie 15:00 w kościele św. Ignacego na Cmentarzu Komunalnym Północnym (Wólka Węglowa) w Warszawie.

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.