Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 23 kwietnia 2012 r. zmarł prof. dr hab. Jerzy Wiesław Hołubiec

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Jerzego Wiesława Hołubca wspaniałego i życzliwego Człowieka, wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Profesora Jerzego Wiesława Hołubca

Wspaniałego i życzliwego Człowieka,
Wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Stosowanej i Zarządzania

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 27 kwietnia 2012 roku o godzinie 13:30
w kościele pw. Świętego Klemensa (ul. Karolkowa 49), po którym nastąpi uroczyste odprowadzenie
na cmentarz ewangelicko-reformowany (ul. Żytnia 42).

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.