Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 23 kwietnia 2012 r. zmarł prof. dr hab. Jerzy Wiesław Hołubiec

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Jerzego Wiesława Hołubca wspaniałego i życzliwego Człowieka, wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Profesora Jerzego Wiesława Hołubca

Wspaniałego i życzliwego Człowieka,
Wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Stosowanej i Zarządzania

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 27 kwietnia 2012 roku o godzinie 13:30
w kościele pw. Świętego Klemensa (ul. Karolkowa 49), po którym nastąpi uroczyste odprowadzenie
na cmentarz ewangelicko-reformowany (ul. Żytnia 42).

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.