Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 23 kwietnia 2012 r. zmarł prof. dr hab. Jerzy Wiesław Hołubiec

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Jerzego Wiesława Hołubca wspaniałego i życzliwego Człowieka, wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Profesora Jerzego Wiesława Hołubca

Wspaniałego i życzliwego Człowieka,
Wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Stosowanej i Zarządzania

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 27 kwietnia 2012 roku o godzinie 13:30
w kościele pw. Świętego Klemensa (ul. Karolkowa 49), po którym nastąpi uroczyste odprowadzenie
na cmentarz ewangelicko-reformowany (ul. Żytnia 42).

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.