Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 23 kwietnia 2012 r. zmarł prof. dr hab. Jerzy Wiesław Hołubiec

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Jerzego Wiesława Hołubca wspaniałego i życzliwego Człowieka, wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Profesora Jerzego Wiesława Hołubca

Wspaniałego i życzliwego Człowieka,
Wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Stosowanej i Zarządzania

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 27 kwietnia 2012 roku o godzinie 13:30
w kościele pw. Świętego Klemensa (ul. Karolkowa 49), po którym nastąpi uroczyste odprowadzenie
na cmentarz ewangelicko-reformowany (ul. Żytnia 42).

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!