Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 23 kwietnia 2012 r. zmarł prof. dr hab. Jerzy Wiesław Hołubiec

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Jerzego Wiesława Hołubca wspaniałego i życzliwego Człowieka, wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Profesora Jerzego Wiesława Hołubca

Wspaniałego i życzliwego Człowieka,
Wieloletniego pracownika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania

Na zawsze pozostanie w naszej serdecznej pamięci

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie

Rektor, Senat i pracownicy
Wyższej Szkoły Stosowanej i Zarządzania

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 27 kwietnia 2012 roku o godzinie 13:30
w kościele pw. Świętego Klemensa (ul. Karolkowa 49), po którym nastąpi uroczyste odprowadzenie
na cmentarz ewangelicko-reformowany (ul. Żytnia 42).

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.