Załóż firmę z AIP WSISiZ

Masz pomysł na własny biznes, ale nie wiesz jak go zrealizować? Chciałbyś, aby ktoś pomógł Ci stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu?
Dnia 10 marca (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”.
Nie czekaj do końca studiów – weź przyszłość w swoje ręce!

Zapraszamy na wykład organizowany przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

W trakcie wykładu dowiesz się:
  • jak otworzyć własną firmę – szybko, bez ponoszenia standardowych kosztów działalności gospodarczej i bez ryzyka
  • czym są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
  • jakie są korzyści płynące ze współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości znajdującym się na Twojej uczelni

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy planują założenie własnej firmy w najbliższej przyszłości, albo dopiero się nad tym zastanawiają.

Założenie własnej firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”

Data: 10.03.2011
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, ul. Newelska 6
Godz.: 17.00
Sala: 14

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.