Załóż firmę z AIP WSISiZ

08/03/2011

Masz pomysł na własny biznes, ale nie wiesz jak go zrealizować? Chciałbyś, aby ktoś pomógł Ci stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu?
Dnia 10 marca (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”.

Nie czekaj do końca studiów – weź przyszłość w swoje ręce!

Zapraszamy na wykład organizowany przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

W trakcie wykładu dowiesz się:
  • jak otworzyć własną firmę – szybko, bez ponoszenia standardowych kosztów działalności gospodarczej i bez ryzyka
  • czym są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
  • jakie są korzyści płynące ze współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości znajdującym się na Twojej uczelni

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy planują założenie własnej firmy w najbliższej przyszłości, albo dopiero się nad tym zastanawiają.

Założenie własnej firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”

Data: 10.03.2011
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, ul. Newelska 6