Załóż firmę z AIP WSISiZ

Masz pomysł na własny biznes, ale nie wiesz jak go zrealizować? Chciałbyś, aby ktoś pomógł Ci stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu?
Dnia 10 marca (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”.
Nie czekaj do końca studiów – weź przyszłość w swoje ręce!

Zapraszamy na wykład organizowany przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

W trakcie wykładu dowiesz się:
  • jak otworzyć własną firmę – szybko, bez ponoszenia standardowych kosztów działalności gospodarczej i bez ryzyka
  • czym są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
  • jakie są korzyści płynące ze współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości znajdującym się na Twojej uczelni

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy planują założenie własnej firmy w najbliższej przyszłości, albo dopiero się nad tym zastanawiają.

Założenie własnej firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”

Data: 10.03.2011
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, ul. Newelska 6
Godz.: 17.00
Sala: 14

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.