Załóż firmę z AIP WSISiZ

Masz pomysł na własny biznes, ale nie wiesz jak go zrealizować? Chciałbyś, aby ktoś pomógł Ci stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu?
Dnia 10 marca (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”.
Nie czekaj do końca studiów – weź przyszłość w swoje ręce!

Zapraszamy na wykład organizowany przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

W trakcie wykładu dowiesz się:
  • jak otworzyć własną firmę – szybko, bez ponoszenia standardowych kosztów działalności gospodarczej i bez ryzyka
  • czym są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
  • jakie są korzyści płynące ze współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości znajdującym się na Twojej uczelni

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy planują założenie własnej firmy w najbliższej przyszłości, albo dopiero się nad tym zastanawiają.

Założenie własnej firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”

Data: 10.03.2011
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, ul. Newelska 6
Godz.: 17.00
Sala: 14

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.