Załóż firmę z AIP WSISiZ

Masz pomysł na własny biznes, ale nie wiesz jak go zrealizować? Chciałbyś, aby ktoś pomógł Ci stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu?
Dnia 10 marca (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”.
Nie czekaj do końca studiów – weź przyszłość w swoje ręce!

Zapraszamy na wykład organizowany przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

W trakcie wykładu dowiesz się:
  • jak otworzyć własną firmę – szybko, bez ponoszenia standardowych kosztów działalności gospodarczej i bez ryzyka
  • czym są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
  • jakie są korzyści płynące ze współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości znajdującym się na Twojej uczelni

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy planują założenie własnej firmy w najbliższej przyszłości, albo dopiero się nad tym zastanawiają.

Założenie własnej firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Wykład „Załóż firmę z AIP WSISiZ”

Data: 10.03.2011
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, ul. Newelska 6
Godz.: 17.00
Sala: 14

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.