Zapraszamy do rejestracji na Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D (semestr zimowy 2015/2016)

Zapraszamy na profesjonalnie prowadzone Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D, które mają na celu przygotowanie uczestników do tworzenia własnych modeli, wizualizacji, a nawet prostych animacji w komputerowym środowisku 3D.

Zapraszamy do rejestracji na semestr zimowy 2015/2016

Szczegóły na stronie wit.edu.pl/warsztaty-grafiki-3d

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.