Zapraszamy do rejestracji na Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D (semestr zimowy 2015/2016)

Zapraszamy na profesjonalnie prowadzone Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D, które mają na celu przygotowanie uczestników do tworzenia własnych modeli, wizualizacji, a nawet prostych animacji w komputerowym środowisku 3D.

Zapraszamy do rejestracji na semestr zimowy 2015/2016

Szczegóły na stronie wit.edu.pl/warsztaty-grafiki-3d

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw
02/12/2020

Wybrane zagadnienia modelowania i optymalizacji działalności przedsiębiorstw

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.